ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مراکز برگزاری آزمون تولیمو الکترونیکی ۱۴۰۰

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۴ دی ۱۴۰۱، ساعت ۰۵:۵۸

مراکز برگزاری آزمون تولیمو الکترونیکی 1400

مراکز برگزاری آزمون تولیمو الکترونیکی ۱۴۰۰ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور معرفی شدند. آزمون تولیمو به عنوان یکی از آزمونهای ملی زبان انگلیسی در ایران مورد اقبال بسیاری از داوطلبان ایرانی قرار دارد. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و قبول شدگان آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی Ph.D از علاقمندان به این آزمون محسوب می شوند.

آزمون تولیمو توسط سازمان سنجش آموزش کشور و بر اساس جدول زمانی همان سال برگزار می شود. اخیراً این سازمان لیست مراکز مجاز برگزاری آزمون الکترونیکی تولیمو را اعلام نموده است. همانطور که از نام این آزمون پیداست، به صورت الکترونیکی برگزار می شود.

با توجه به شرایطی عالم گیری ویروس کرونا، سازمان سنجش مراکز مربوطه را افزایش داده است. برخی از داوطلبان آزمونهای زبان انگلیسی علاقه ای به شرکت در این گونه از آزمون را ندارند. به اعتقاد این گروه، نوع کاغذی آزمون سهولت بیشتری دارد.

آموزش آنلاین و نکته به نکته آزمون تولیمو
تدریس خصوصی آزمون تولیمو توسط مدرسان حرفه ای عصر زبان

مراکز برگزاری آزمون تولیمو الکترونیکی ۱۴۰۰ در شهرهای زیر قرار دارند:

  • تهران
  • مشهد
  • کرمان
  • یزد
  • اصفهان
  • آمل
  • قشم
  • تبریز

در شهر تهران ۶ مرکز مجاز، در مشهد، کرمان و یزد هر کدام ۲ مرکز و در سایر شهرها نیز ۱ مرکز آزمون تولیمو در نظر گرفته شده است. داوطبان شرکت کننده سایر شهرها می توانند به فراخور فاصله در یکی از شهرهای همجوار خود ثبت نام به عمل آورند.

آزمون تولیمو الکترونیکی نیز همانند نسخه کاغذی دارای چهار مهارت است. مهارت شنیداری، نوشتاری، درک مطب و ساختار زبان از بخش های چهارگانه این آزمون به حساب می آیند. داوطلبان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات