ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آموزش خصوصی زبان انگلیسی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۴ دی ۱۴۰۱، ساعت ۲۰:۰۷

آموزش خصوصی زبان انگلیسی

آموزش خصوصی زبان انگلیسی تضمینی در کوتاه‌ترین زمان

اگر به دنبال فراگیری زبان در مدت زمانی کوتاه، به شکل تضمینی و با قیمت مناسب هستید، این سرویس ویژه عصر زبان برای شما در نظر گرفته شده است. وقت و هزینه خود را مدیریت کنید و به هدفتان برسید.


دوره‌های قابل ارائه!

 

 • آموزش خصوصی مکالمه انگلیسی
 • کلاس خصوصی مهارت‌های زبانی
 • کلاسهای ویژه آزمونهای زبانهای خارجی
 • کلاس خصوصی درس زبان دانش آموزان
 • کلاسهای ویژه موارد خاص: زبان مشاغل و حرفه ها

آموزش خصوصی زبانهای خارجی یکی از نیازهای اصلی بسیاری از افراد می باشد. در واقع حجم قابل توجهی از آموزشها به دلیل نیاز به تمرکز، کیفیت و افراد تعاملی با این روش ارائه می گردند. تلاش نموده اید به دلیل تامین نیازهای آموزشی این دسته از افراد علاقمند نیازهای ایشان را در این بخش تامین نمایید.


روش‌های ارائه!

کلاسهای آموزش خصوصی عصر زبان در کلیه زبانهای تحت پوشش به صورت کاملاً اختصاصی برگزار می گردد. در این حالت جلسات خصوصی آموزشی به سه روش برگزار می گردد:

 

آموزش خصوصی انفرادی

در این حالت در کلاس آموزشی تنها مدرس با یک نفر زبان آموز کار می نماید. این دسته از کلاسها امکان برگزاری کاملاً اختصاصی را دارد. زبان آموز می تواند حسب نیاز تقاضای برگزاری کلاس در آموزشگاه، منزل، محل کار یا مکان درخواستی خود را نماید.

روش برگزاری کلاس: در این روش آموزشی، زبان آموز بایستی یا شخصاً دوره مربوطه را انتخاب نمایید یا مبتنی بر تصمیم مدرس باشد. در هر دو صورت پیش از برگزاری کلاس، سه مرحله زیر به صورت کاملاً اختصاصی انجام شده و برای زبان آموز، پرتفولیو Portfolio آموزشی تشکیل می گردد.

 1. برگزاری آزمون تعیین سطح ماده آموزشی مربوطه
 2. ارزیابی شفاهی یا عملی مکمل بر تعیین سطح
 3. انجام مصاحبه، مشاوره و هدفگذاری آموزشی
آموزش گروهی اختصاصی

در این صورت، تعداد زبان آموزان را افراد درخواست کننده تعیین می نمایند. به عنوان مثال چند نفر همکار، همکلاسی یا افراد وابسته می توانند تقاضای یک کلاس نمایند. در این صورت مدرس با گروه اختصاصی دو نفره یا بیشتر کار خواهد نمود. تعیین کننده افراد زبان آموزان هستند و مدرس تنها نقش تعدیل کننده را بر عهده دارد. به عبارت دیگر، زبان آموزان حسب نیاز هم سطح بندی خواهند شد.

روش برگزاری کلاس: در این حالت، زبان آموزان مکان و زمان کلاسهای خود را تعیین می نمایند. همانند روش آموزش خصوصی انفرادی، امکان برگزاری کلاس در آموزشگاه، محل کار و منزل به صورت دلخواه وجود دارد. پیش از تعریف نمودن و برگزاری کلاسها برای هر کدام از زبان آموزان پرتفولیو Portfolio آموزشی اختصاصی تشکیل می گردد.

هزینه برگزاری کلاس: در این صورت نیز هزینه بسته به شرایط تعریف قابل تعیین می باشد. در یک قاعده کلی هزینه برگزاری کلاس آموزش خصوصی گروه اختصاصی کمتر از آموزش انفرادی خواهد بود. به عبارت دیگر هزینه بین زبان آموزان تقسیم می گردد.

آموزش به روش پارتنری

بعضاً پیش می آید که به زبان آموزی توان پرداخت هزینه کلاسهای خصوصی را ندارد. در عین در کلاسهای عمومی نیز موفق به یادگیری نمی شود. در این صورت راهکار سوم در آموزش خصوصی زبان انگلیسی نیز پیش بینی شده است. در این متُد مدرس نقش پارتنر Partner را ایفا می کند. زبان آموز می توان در کلاسهای عمومی یا آموزش خودخوان شرکت نموده و برای رفع اشکال و تعامل زبانی از مدرس خود استفاده نماید.

 • ارتباط دائمی زبان آموز با مدرس خود در طول برگزاری دوره
 • تعاملات زبانی در تمامی مهارت ها بخصوص مهارت صحبت کردن Speaking
 • رفع اشکال و پاسخگویی به سئوالات و مشکلات زبان آموز در تمامی موارد
 • تامین منابع، محتوای آموزشی، تشریح و توضیح تمرینات و نیازهای مکمل
 • انجام تمرینات مازاد و تکمیل مهارت زبان آموز در تمامی بخش های زبانی
 • ارائه مشاوره های لازم در ادامه مسیر آموزشی زبان آموز تا هدف دلخواه

فرم مشاوره رایگان

در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان، کافیست فرم زیر را تکمیل کنید تا مدرس مربوطه با شما ارتباط برقرار نماید.

  نام و نام‌خانوادگی: (الزامی)

  شماره همراه: (الزامی)

  ایمیل: (اختیاری)

  نوع درخواست:

  افزودن فایل: (اختیاری)


  تا ۲۰ مگایابت - PDF,Word,Image,Zip

  پیام شما:

  آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
  خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (1 votes, average: 1,00 out of 5)

  نظرات