ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آموزش کارت به کارت با اپلیکیشن آپ

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۸ دی ۱۴۰۱، ساعت ۱۴:۱۲

جهت دریافت راهنمایی در خصوص آموزش کارت به کارت با اپلیکیشن آپ  و رفع مشکلات آن بایستی با شماره پشتیبانی ۰۲۱۸۳۳۳۳ تماس حاصل فرمایید.

آموزش کارت به کارت با اپلیکیشن آپ تصویر یک


پرداخت هزینه فاکتور عصر زبان

مشتریان گرامی موسسه عصر زبان می‌توانند با توجه به روشهای شرح داده شده در بخش پرداخت هزینه نسبت به واریز هزینه فاکتور خود اقدام نمایند. علاوه بر آن، درگاه پرداخت امن بانک ملی ایران نیز برای آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت اینترنتی هزینه خود دارند نیز پیش بینی شده است.


در صورتی که از اپلیکیشن آپ استفاده می‌کنید و در انجام تراکنش خود مشکلی دارید بایستی به وب سایت شرکت آسان پرداخت مراجعه کنید یا جهت آموزش کارت به کارت با اپلیکیشن آپ با شماره پشتیبانی این شرکت به شماره ۰۲۱۸۳۳۳۳ تمایل حاصل فرمایید.کارمزد کارت به کارت
در صورتی که از روش کارت به کارت برای پرداخت هزینه فاکتور خود استفاده نمایید بر اساس مصوبه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، کارمزد مصوب نیز به مبلغ واریزی شما نیز اضافه خواهد شد. در صورتی که مبلغ شما بیش از سقف در نظر گرفته شده برای کارت به کارت است توصبیه می کنیم از روش واریز به حساب یا انتقال بین بانکی (پایا، ساتنا) استفاده فرمایید.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (7 votes, average: 1,29 out of 5)

نظرات