ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اتحادیه اروپایی ارائه‌دهندگان خدمات ترجمه EUATC

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۶ تیر ۱۳۹۹، ساعت ۱۲:۰۹

اتحادیه اروپایی ارائه‌دهندگان خدمات ترجمه EUATC

اتحادیه اروپایی ارائه‌دهندگان خدمات ترجمه EUATC یک ارگان پوششی برای اتحادیه‌های ملی شرکت‌های ترجمه در سرتاسر اروپا است و تنها محدود به اتحادیه اروپا نیست. اتحادیه اروپایی انجمن‌های ارائه‌دهندگان ترجمه محلی برای هم‌صدایی شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات زبان است.

شناسنامه اتحادیه

نام اصلی: European Union of Associations of Translation Companies

سال تاسیس: ******

دفتر مرکزی: بروکسل – بلژیک

هیئت رئیسه اتحادیه اروپایی ارائه‌دهندگان خدمات ترجمه EUATC

این مرکز بالاترین استانداردهای کیفی و رویه‌های تجاری را اشاعه می‌دهد. این ارگان همچنین به بهبود آموزش زبان‌دانان یاری می‌رساند. در این وب‌سایت اطلاعاتی در مورد این اتحادیه و فعالیت اعضای آن و همچنین صنایعی که در امر بومی‌سازی و گسترش بیشتر زبان فعالیت دارند، ارائه‌شده است. شما نیز در صورت تمایل می‌توانید در جلسات بحث و گفتگو شرکت کرده و یا با ما تماس حاصل نمایید.

شرایط عضویت
اعضای اتحادیه اروپایی ارائه‌دهندگان خدمات ترجمه EUATC ، اتحادیه‌های ملی شرکت‌های ترجمه هستند که در هر یک از کشورهای اروپایی تأسیس‌شده باشند.
در جهت اشاعه همکاری و نمایندگی اصیل ملی، تنها یک اتحادیه از هر کشور می‌تواند به‌عنوان عضو، به این ارگان بپیوندد. در کشورهایی که بیش از یک اتحادیه شرکت‌های ترجمه وجود داشته باشد، اتحادیه‌ها نسبت به همکاری گروهی ترغیب خواهند شد تا اتحاد و یگانگی این صنعت هر چه بیشتر افزایش یابد.
در صورت عدم وجود اتحادیه دریکی از کشورها، اعضاء می‌توانند طی جلسه عمومی و به ‌اتفاق آراء، عضویت یک شرکت انفرادی را برای یک دوره یک‌ساله تصویب و تائید نمایند. طی این دوره، اتحادیه اروپایی انجمن‌های ارائه‌دهندگان ترجمه به شرکت مذکور کمک خواهد کرد تا در آن کشور اقدام به اشاعه و ایجاد اتحادیه شرکت‌های ترجمه نماید.
اعضای این ارگان می‌توانند دو نماینده جهت شرکت در جلساتی که دو بار در سال برگزار می‌شود، اعزام نمایند. (هر کشور، تنها یک رأی خواهد داشت). کشورهای جدیدی همچون ترکیه، صربستان، لهستان و بسیاری دیگر از کشورهای اروپای شرقی به عضویت این اتحادیه در آمده اند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات