ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اتحادیه اروپایی صنعت زبان Elia

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۱۰ دی ۱۴۰۱، ساعت ۰۶:۴۵

اتحادیه اروپایی صنعت زبان Elia

اتحادیه اروپایی صنعت زبان Elia مجموعه ای متشکل از شرکتها و موسسات فعال در صنعت ارائه خدمات زبان Language Service Provider به مرکزیت اروپا است. هدف از تشکیل این مرکز کمک به بهبود و توسعه کسب و کار اعضای آن می باشد.

هویت اتحادیه

نام اصلی: European Language Industry Association

سال تاسیس: ۲۰۰۵ میلادی

دفتر مرکزی: بروکسل – بلژیک

هیئت موسسین اتحادیه اروپایی صنعت زبان Elia

روش عضویت

اتحادیه اروپایی صنعت زبان دارای دو نوع عضویت است. صفحه عضویت اتحادیه اروپایی صنعت زبان Elia این دو گونه را به این شکل معرفی کرده است:
عضویت کامل
برای اخذ شرایط عضویت کامل، شرکت شما بایستی در زمینهٔ بومی‌سازی، بین‌المللی سازی، یا جهانی‌سازی و ارائه کالاها یا خدمات ترجمه‌ای به مشتریان پرداخت‌کننده، حضور فعال و تمام‌وقت داشته و دو یا تعداد بیشتری (با احتساب صاحب شرکت) را بدین منظور بکار گمارده باشد. هزینه عضویت سالیانه ۴۳۰ و طول مدت عضویت، ۱۲ ماه از تاریخ دریافت اولین پرداخت، خواهد بود.
عضویت وابسته
شرکت‌ها یا سازمان‌هایی نظیر توسعه‌دهندگان ابزار، تأمین‌کنندگان خدمات آموزشی، مشاوران، فروشندگان و گروه‌های آموزشی که در کسب‌وکار تأمین خدمات زبانی نقش فعالی ایفاء نمی‌کنند، در زمره اعضای وابسته قرار خواهند گرفت. هزینه این نوع عضویت برای ۱۲ ماه، با شروع از تاریخ دریافت پرداخت، ۶۰۰ پوند است.
شرکاری کاری

این اتحادیه به عنوان مجموعه ای پیشرو در صنعت زبان Language Industry اولین تشکیلات سازمان یافته در اروپا محسوب می شود. شرکتهای بزرگی در بخش صنعت ترجمه، آموزش زبانهای خارجی ، برنامه نویسان ماشین های ترجمه، مترجمان شفاهی و کتبی با این مرکز همکاری دارند.

شرکای اتحادیه اروپایی صنعت زبان Elia

علاوه بر اینها شرکتهای بزرگی همچون سیستم مدیریت دارالترجمه پولونت Plunet و شرکت اس دی ال ترادوس SDL Trados  نیز با آن همکاری ویژه ای دارند. آموزشگاه های زبان، موسسات ترجمه، دارالترجمه های رسمی و کلیه اعضای فعال در صنعت زبان می توانند با بهره گیری از سرویسهای نوین این مجموعه به توسعه کسب و کار خود کمک کنند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (1 votes, average: 2,00 out of 5)

نظرات