ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

چهار اپلیکیشن برتر ترجمه NeuroGadget

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۹، ساعت ۲۰:۲۸

چهار اپلیکیشن برتر ترجمه NeuroGadget را در این بخش به شما معرفی خواهیم کرد. این وب سایت تحلیلگر بازار اقدام به بررسی حوزه زبان های خارجی و ترجمه نموده است و اپلیکیشن های برتر ترجمه برای موبایل را معرفی نموده است.

چهار اپلیکیشن برتر ترجمه NeuroGadget

در مشروح این خبر آمده است که، امروزه مردم در سراسر جهان به زبان های مختلفی صحبت می کنند و با توجه به استفاده از اینترنت در بخش های مختلف زندگی خود نیاز به ابزارهای ترجمه بیش از پیش در بین آنها رواج دارد لذا سعی شده است پس از بررسی لازم لیست چهار اپلیکیشن برتر ترجمه در این خبر منتشر شود.قبلا این ابزارهای ترجمه در سایر اخبار موسسه عصر زبان معرفی شده اند که می توانید از طریق نوار جستجو وب سایت آنها را بیابید. لیست زیر شامل این ابزارهای ترجمه می باشد.

  1. Google Translate
  2. Language Translator
  3. Translate voice
  4. iTranslate

چهار اپلیکیشن برتر ترجمه NeuroGadget

جالب این است که باز هم طبق معمول، مترجم گوگل Google Translate در راس قرار دارد. شرکت بزرگ گوگل با توسعه بستر خود توانسته رضایت نسبی منتقدان را بدست آورد؛ هر چند به هیچ روی سطح کیفی یک ماشین ترجمه و مترجم یکسان نیست اما در جنبه های عادی قابل قبول بوده است.

مترجم گوگل امروزه در کنار سایر ماشین های ترجمه موفقیت های چشمگیری را بدست آورده است. موتورهای جستجوی دیگر همچون بینگ Bing و Baidu نیز در این امر فعال بوده اند. واژه پردازهایی همچون مایکروسافت ورد نیز با ارائه بسته زبانی و ابزار ترجمه متن وُرد Word Translator به این عرصه وارد شده اند.

هماهنگی این ابزارها با هم می تواند کیفیت یافته های زبانشناختی را در دنیای فناوری اطلاعات بیش از پیش افزایش دهد. تسلط ماشینها به زبان انسانی می تواند در ارتقاء ارائه پروژه های حوزه آی تی کمک کند. واژه یکی از ابعادی است که در تمامی زبانهای برنامه نویسی و مترجم های ماشینی نقش محوری دارد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات