ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

اپلیکیشن ترجمه iTranslate

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۱۰ دی ۱۴۰۱، ساعت ۱۰:۲۹

اپلیکیشن ترجمه iTranslate

اپلیکیشن ترجمه iTranslate  در ابتدا ویژه موبایل های مجهز به سیستم عامل iOS انتشار یافت و بعدها نسخه اندروید آن نیز اشاعه یافت. کاربران اندروید و اپل هم اکنون می توانند از اپلیکیشن ترجمه iTranslate استفاده نمایند.این برنامه قابلیت ترجمه بیش از ۹۰ زبان دنیا از جمله عربی، چینی، مالتی، تایلندی و ترکی استانبولی را دارد.

این برنامه دارای دیکشنری جامعی از واژگان و عبارات می باشد که علاوه بر ارائه معنای مناسب قابلیت تلفظ صحیح آنها را نیز دارد.

برای نسخه اندروید از لینک زیر دریافت نمایید.

https://play.google.com/store/apps/details?id=at.nk.tools.iTranslate&hl=en_GB

برای نسخه iOS  از لینک زیر دریافت نمایید.

https://itunes.apple.com/gb/app/itranslate-free-translator/id288113403?mt=8

روش استفاده از اپلیکیشن ترجمه

گوشی های هوشمند و گجت های پوشیدنی قابلیت نصب برنامه های کاربردی را دارا می باشند. این برنامه ها با نصب بر روی دستگاه device مربوطه می توانند ابزاری برای رفع نیازهای کاربر باشند. در بخش اپلیکیشن های زبانهای خارجی ماشین های ترجمه می توانند نیازهای اولیه افراد را بر طرف کنند.

علاوه بر نسخه های متعدد برای اندروید، سیستم عامل iOS شرکت اپل نیز تنوع قابل توجهی را در این بخش ایجاد کرده است. هر چند به این دلیل که سیستم عامل اندروید متن باز می باشد هنوز فاصله معناداری با iOS اپل خواهد داشت. برخی این دسته برنامک ها پولی و بسیاری هم رایگان هستند.

در میان اپلیکیشن های موجود بی تردید مترجم گوگل Google Translate رتبه اول را دارد. اما در رتبه های بعدی رقبای آن مانند iTranslate نیر حضور دارند. افزایش تعداد زبانهای تحت پوشش، قابلیت ترجمه از عکس، امکان خوانش صوت ترجمه شده و قابلیت های فراوان دیگر هر روزه به این برنامه ها اضافه می شوند.

گجت های پوشیدنی مانند ساعت های هوشمند نیز به دلیل محبوبیت رو به رشد خود این قابلیت را پوشش می دهند. در واقع شرکتهای فناوری با همکاری موسسات زبانشناسی جهان و فعالان حوزه صرف morphology و متخصصان فرهنگ نویس به قابلیت های برنامه های خود روز به روز می افزایند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات