کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

همایش بین المللی زبان و ادبیات انگلیسی ایتالیا

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۹، ساعت ۱۳:۱۹

همایش بین المللی زبان و ادبیات انگلیسی ایتالیا طی روزهای ۱۴ تا ۱۶ جولای ۲۰۱۶ در شهر رم ایتالیا برگزار می شود. این همایش که در هتل Novotel در شهر رم برگزار خواهد شد شامل مباحث متعددی در حوزه زبان و ادبیات انگلیسی،آموزش زبان انگلیسی و ترجمه زبان انگلیسی به شرح زیر خواهد بود:

همایش بین المللی زبان و ادبیات انگلیسی ایتالیا

  • دانش اجتماعی مدرس زبان انگلیسی
  • هویت و فرهنگ در آموزش زبان انگلیسی
  • قدرت زبان و جنسیت در مباحث زبانی
  • ترجمه نوشته های نوین انگلیسی
  • تدریس اصول و فنون ترجمه

مقالات پذیرفته شده در مجله علمی پژوهشی International Journal of Languages, Literature and Linguistics پذیرفته خواهد شد. نویسندگان محترم بایستی مقالات خود را به ایمیل  icoll@iedrc.net ارسال نمایند.

علاقمندان شرکت در همایش بین المللی زبان و ادبیات انگلیسی سال ۲۰۱۶ در ایتالیا بایستی جهت کسب اطلاعات تکمیلی به وب سایت همایش مراجعه نمایند.

کشور ایتالیا به دلیل اثر بخشی فراوان در زبان انگلیسی از طریق ریشه های لاتین، نقش پررنگی را می تواند در رشد مباحث زبانشناسی و تدریس زبان انگلیسی داشته باشد. برگزاری همایش های سالیانه علاوه بر ارتقاء سطح علمی دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه، محلی برای افزایش دامنه ارتباطات مدرسان زبان است. علاوه بر ایران دبیران زبان انگلیسی و فعالان ادبی حوزه ادبیات انگلیسی نیز این دسته سمینارها را مفید خواهند یافت.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات