کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کارگاه تحلیل ریشه شناختی واژگان انگلیسی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۹، ساعت ۱۲:۳۹

کارگاه تحلیل ریشه شناختی واژگان انگلیسی به همت انجمن زبان ایران برگزار می گردد. انجمن TELLSI از انجمن های زیر نظر شورای انجمن های علمی علمی ایران و وابسته به دانشگاه تربیت مدرس می باشد. این انجمن به همت دانشجویان و اساتید گروه زبانهای خارجی دانشگاه تربیت مدرس تهران اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی، نشست های علمی و همایش های سالیانه می نماید.

بسیاری از نشست های علمی و کارگاه های این انجمن به صورت رایگان و آزاد برگزار می گردد. اعضای هیئت علمی دانشگاه های مختلف بخصوص دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه الزهرا و دانشگاه تهران همکاری بسیار نزدیک و خوبی را با این تشکیلات دارد.

کارگاه تحلیل ریشه شناختی واژگان انگلیسی

کارگاه آموزشی تحلیل ریشه شناختی واژگان زبان انگلیسی با همکاری انجمن آموزش زبان و ادبیات انگلیسی ایران TELLSI و در محل موسسه زبان انگلیسی استاد فرزانه برگزار خواهد شد.بر اساس اعلام انجمن زبان ایران، این کارگاه آموزشی در روز جمعه ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۴ برگزار خواهد شد و شرکت در آن برای عموم آزاد اعلام شده است. علاقمندان می توانند به وب سایت انجمن آموزش زبان و و ادبیات انگلیسی ایران مراجعه نمایند.

خدمات انجمن آموزش زبان و ادبیات انگلیسی ایران

کلیه افراد زیر می توانند از مزایای عضویت در انجمن آموزش زبان و ادبیات انگلیسی ایران برخوردار شوند:

  • دریافت کارت عضویت و فصلنامه علمی پژوهشی انجمن
  • شرکت در کارگاه های آموزشی و همایش های سالیانه
  • دریافت تخفیفات ویژه حضور در همایش ها و کارگاه ها

به کلیه مدرسان زبان انگلیسی آموزشگاه های کشور، اساتید دانشگاه و فعالان زبانهای خارجی توصیه می شود با عضویت در این انجمن از مزایای عضویت برخوردار شوند. کارگاه های آموزشی برگزار شده توسط سخنرانان کلیدی Key Note Speakers می تواند سطح دانش شرکت کنندگان را تا حد مطلوبی بالا برد.

علاوه بر این امکان تعامل با اعضای  هیئت علمی، تبادل نظر در خصوص روشهای آموزشی نوین و شناخت متدهای جدید روشی برای تدریس بهتر در آموزشگاه های زبان و دانشگاه ها خواهد بود.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات