کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

برگزاری کارگاه ترجمه از سوی موسسه خانه کتاب

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۲ تیر ۱۳۹۹، ساعت ۱۱:۵۰

به نقل از خبرگزاری شبستان برگزاری کارگاه ترجمه از سوی موسسه خانه کتاب از یکشنبه سه مرداد ۱۳۹۵ عملی می شود.

این کارگاه که در ده جلسه برگزار خواهد شد با تدریس هومن پناهنده به ارائه توضیحات و طرح اصول ترجمه خواهند پرداخت. طبق اعلام روابط عمومی موسسه خانه کتاب کارگاه ترجمه روزهای یکشنبه هر هفته ساعت ۱۷ برگزار خواهد شد که این جلسات در طی ده هفته ادامه می یابد.

کارگاه ترجمه برای بروزرسانی مطالب مترجمان کشور و آموزش مترجمان جدید مفید خواهد بود.با توجه به اینکه کارگاه در هفته یک جلسه برگزار می گردد مترجمان می توانند با بهره گیری از نکات تدریس شده توسط هومن پناهنده موارد یاد گرفته را در طول هفته به صورت عملی تمرین نموده و در حوزه ترجمه قابلیت بیشتر کسب نمایند.

کارگاه ترجمه ترجمه از سوی موسسه خانه کتاب با هدف ارتقاء سطح کیفی ترجمه برگزار خواهد شد و هدف آن بهبود وضعیت ترجمه در کشور است. علاقمندان و مترجمانی که قصد شرکت در کارگاه را دارند می توانند با شماره ۶۶۴۰۵۲۵۶ تماس حاصل فرمایند.

موسسه عصر زبان به دلیل جایگاه وزین بخش ترجمه موسسه خانه کتاب، شرکت در این کارگاه ترجمه را به مترجمان خود و سایر فعالین حوزه ترجمه توصیه می نماید. برگزاری کارگاه ترجمه از سوی موسسه خانه کتاب بی شک سرآغاز ایجاد تحول در بخش آموزش مترجمی برای کاروزان این رشته و کلیه علاقمندان به رشته مترجمی زبانهای خارجی خواهد بود.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات