کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

برگزاری کنفرانس ارزش زبان در بلژیک

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۱۸ تیر ۱۳۹۹، ساعت ۱۸:۴۷

کنفرانس ارزش زبان در بلژیک دانشگاه کاتولیک لووِن در تاریخ ۱۶ مارس ۲۰۱۶ انجام خواهد شد. بر اساس اعلام دبیرخانه این همایش، کلیه اساتید دانشگاه، متخصصان زبان، زبانشناسان و علاقمندان به حیطه بررسی های زبانشناختی می توانند در این کنفرانس شرکت نمایند. معمولاً در این دسته کنفرانس ها گواهینامه معتبر حضور Attendance Certificate نیز برای شرکت کنندگان صادر خواهد شد.

کنفرانس ارزش زبان دانشگاه کاتولیک لووِن

در صورتی که در پی یافتن راه حل هایی در دنیای زبان هستید به کنفرانس ارزش زبان در دانشگاه LEUVEN بلژیک بیایید.این شعاری است که دبیرخانه این همایش اعلام نموده است.این همایش که در ۱۶ مارس ۲۰۱۶ برابر با ۲۵ اسفندماه ۱۳۹۴ برکزار می گردد.پردیس هنرهای بروسل این همایش را راهبری خواهد نمود.پاسخ به سئوالات اشخاصی که از سرویس های زبان و ترجمه استفاده می نمایند یکی از اهداف برگزاری این همایش اعلام شده است.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این برنامه به وب سایت رسمی این دانشگاه مراجعه نمایند.

درباره دانشگاه کاتولیک لوون

همانطور که از نام این دانشگاه مشخص است، رویکرد آن در ابتدای تاسیس کاملاً مذهبی بوده است. مسئولین دانشگاه در سالهای اخیر تلاش زیادی کرده اند که هویت مذهبی آن را کم نمایند. به طوری که در سال ۲۰۱۰ واژه catholic از نام انگلیسی این دانشگاه حذف گردید. این دانشگاه در سال ۱۴۲۵ در منطقه فلندرز در کشور بلژیک پایه گذاری شد.

منطقه فلندرز در بلژیک دارای زبان و گویش هلندی می باشد. دانشگاه یاد شده در سال ۱۹۷۰ به دو بخش هلندی زبان و فرانسوی زبان تقسیم گردید. طبق آخرین آمارهای اعلامی در سال ۲۰۱۲ بیش از ۸۰ هزار دانشجو در آن تحصیل می کنند. از این تعداد ۶۰۰۰ نفر دانشجویان خارجی هستند.

این دانشگاه معتبر جزء ۲۰ دانشگاه برتر اروپا و ۱۰۰ دانشگاه برتر در دنیاست.  در مجموع ۱۷ دانشکده دارد که گروه های مهندسی، دارویی و پزشکی بخشی از آنهاست.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات