ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

بومی سازی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۳ دی ۱۴۰۱، ساعت ۱۸:۴۴

خدمات بومی سازی موسسه عصر زبان

یکی از حرفه ای ترین امور در حیطه ترجمه، بومی سازی است. در صنعت ترجمه، در برخی سرویس‌ها علاوه بر نیاز به ارائه خدمات تخصصی بایستی کار به نحوی انجام شود که خروجی کار به صورت کاملاً اختصاصی و ویژه جامعه هدف تدوین شده باشد. این سرویس به جهت تامین و تولید خروجی کاملاً منطبق با نیاز جامعه هدف شکل گرفته است.


خدمات قابل ارائه:

 موسسه عصر زبان کلیه سرویس های این حیطه تخصصی قابل ارائه می باشد. که در صورت نیاز می توانید گزینه مورد نظر را از بخش زیر انتخاب نمایید.

 • فارسی سازی برنامه های موبایل
 • بومی کردن بازی های رایانه ای
 • دوبله و زیرنویسی فیلم و صوت
 • ترجمه وب سایت

در صورت عدم وجود سرویس مورد نظر در لیست فوق، می توانید به بخش پشتیبانی مشتریان مراجعه نموده و تقاضای خود را با کارشناسان عصر زبان در جریان بگذارید.


مشاوره رایگان

  نام و نام‌خانوادگی: (الزامی)

  شماره همراه: (الزامی)

  ایمیل: (اختیاری)

  نوع درخواست:

  افزودن فایل: (اختیاری)


  تا ۲۰ مگایابت - PDF,Word,Image,Zip

  پیام شما:


  اتحادیه جهانی سازی و بومی سازی GALA
  یکی از معدود انجمن های جهانی فعال در حوزه بومی کردن را می توان GALA دانست. اتحادیه بومی کردن و جهانی سازی The Globalization and Localization Association موسسه ای غیرانتفاعی و در صنعت زبانهای خارجی می باشد. این انجمن به طور اختصاصی در زمینه جهانی سازی و بومی کردن به اعضای خود مشاوره های فوق تخصصی ارائه می دهد.

  واحد طراحی و برنامه نویسی
  به جهت ارائه سرویسهای تخصصی در بخش Localization نیاز به نیروی اختصاصی طراحی و برنامه نویسی را در تمامی بخش های فناوری اطلاعات و ارتباطات تامین کرده ایم. در این حوزه آمادگی انجام کلیه پروژه های بومی کردن نرم افزار، برنامه های کامپیوتری، اپلیکیشن های موبایل و … فراهم می باشد.
  آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
  خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

  نظرات