ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تبلیغات دفاتر ترجمه رسمی

تاریخ انتشار: 

تبلیغات دفاتر ترجمه رسمی

اگر از مترجمان رسمی قوه قضائیه در استانهای مختلف کشور هستید برای توسعه کسب و کار خود از تبلیغات دفاتر ترجمه رسمی استفاده کنید. این سرویس منحصر بفرد برای اولین بار در کشور ارائه می‌شود و کلیه دارالترجمه‌های رسمی می‌توانند جهت معرفی خود از آن استفاده کنند.


چرا تبلیغات در عصر زبان!

در مجموعه عصر زبان از ابتدای تاسیس در سال ۱۳۸۸ اعتقاد بر این است که کیفیت می‌تواند مانند انسانها حرف بزند؛ نیاز نیست که ادعا کنیم، با نگاهی به آمار و اطلاعات زیر به تاثیر تبلیغات خود در عصر زبان پی خواهید برد:

 • سابقه بیش از یک دهه فعالیت مداوم (تاسیس ۱۳۸۸)
 • بیش از ده سال سابقه ایندکس در گوگل (شروع ۱۳۹۲)
 • دارای تمامی مجوزهای لازم از مراجع قانونی
 • دارای ۳۰ هزار بازدید واقعی ماهیانه از ایران

گوگل به عنوان اصلی ترین مرجع جستجوی ایرانیان با سهم ۹۹.۲ درصدی، به عنوان مهمترین مرجع رتبه بندی و آمار سایت‌های ایرانی است. بر اساس نمودار زیر، تارنمای عصر زبان ماهیانه حدود ۳۰ هزار بازدید واقعی دارد.

آمار بازدید ماهیانه سایت عصر زبان


راهکارهای تبلیغات در عصر زبان

تبلیغات دفاتر ترجمه رسمی در تارنمای عصر زبان به شکل اختصاصی انجام می‌شود. بزرگترین اطلس دارالترجمه های رسمی ایران در سایت عصر زبان ایجاد شده است؛ فهرست کلیه استانهای کشور در این تارنما وجود دارد و مترجمان رسمی قوه قضائیه می‌توانند در دو بخش تبلیغات خود را سفارش دهند.

 • درج در فهرست استان شما
 • درج در فهرست زبان تخصصی شما

به این صورت هموطنانی که قصد سفارش ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود را دارند علاوه بر جستجو بر اساس استان و شهر، امکان انتخاب دفتر شما بر اساس زبان مربوطه را نیز دارند.


شیوه تبلیغات برای شما

اطلاع دارید که اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضائیه تنها مرجع رسمی صدور مجوز برای فعالیت دفاتر ترجمه رسمی است. با این حال، بسیاری از هموطنان از این نکته اطلاع ندارند؛ علاوه بر آن در سالهای گذشته به دلیل ازدیاد مجوزهای صادر شده برخی از مترجمان رسمی از میزان سفارشات ارجاع شده گلایه دارند. در موسسه عصر زبان با اطلاع از این شرایط و رصد نیاز همکاران مترجم رسمی امکان درج اطلاعات شما به روشهای مختلف فراهم کرده ایم.

 • درج اطلاعات دفتر شما در فهرست استان مربوطه
 • درج اطلاعات تماس شما در فهرست زبان مربوطه
 • درج تبلیغات گرافیکی در بخشهای مختلف سایت
 • درج کارت ویزیت و بنرها در بخش موردنظر در سایت
 • ارجاع مشتریان آن استان به دفتر شما

فرم مشاوره رایگان

مترجمان رسمی کشور قوه قضائیه می‌توانند برای دریافت مشاوره رایگان تبلیغات و همچنین دریافت راهکارهای توسعه کسب و کار از طریق فرم زیر با همکاران ما در تماس باشند.

  نام و نام‌خانوادگی: (الزامی)

  شماره همراه: (الزامی)

  ایمیل: (اختیاری)

  نوع درخواست:

  افزودن فایل: (اختیاری)


  تا ۲۰ مگایابت - PDF,Word,Image,Zip

  پیام شما:

  آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
  خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (2 votes, average: 3,50 out of 5)

  نظرات