ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تجهیز وب سایت عصر زبان به گواهینامه امنیتی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۱ آبان ۱۳۹۸، ساعت ۱۵:۲۱

تجهیز وب سایت عصر زبان به گواهینامه امنیتی خبر خوشی بود که این هفته اتفاق افتاد. امروزه وب سایتهای بسیار زیادی در سطح اینترنت وجود دارند. اکثر این پایگاه ها به صورت غیر اصولی طراحی شده اند. همین عامل باعث بروز اختلالات زیادی برای کاربران می شود.

یکی از مهمترین دغدغه های ما در این مجموعه، تامین بهترین امکانات برای مشتریان است. علاوه بر اینکه نگران راحتی و آسایش شما هستیم، امنیت نیز برایمان بسیار مهم بوده است. با توجه به اهمیت این موضوع، اقدام به نصب گواهینامه امنیتی بر روی وب سایت نمودیم.

تجهیز سایت عصر زبان به گواهینامه امنیتی

اکنون مشتریان می توانند با خیالی آسوده از این سایت استفاده نمایند. گواهینامه امنیتی فکر شما را بابت سو استفاده های احتمالی از اطلاعات محرمانه راحت خواهد کرد. در تجهیز وب سایت به گواهینامه امنیتی از سرویسهای شرکت SECTIGO آمریکا بهره برده شده است. این شرکت یکی از برترین ارائه دهندگان گواهینامه های ssl در دنیا است.

گواهینامه امنیتی

شرکت سکتیگو SECTIGO دامنه وسیعی از گواهینامه های امنیتی را ارائه می دهد. این گواهینامه ها عمدتاً برای شرکتهای تجاری و موسسات مناسب هستند. روال تجهیز و نصب این گواهینامه توسط همکاران ما در بخش انفورماتیک صورت پذیرفته است. حالا اگر وضعیت سایت عصر زبان را در یکی از پایگاه های معتبر SSL Checker کنترل نمایید با گزارش زیر روبرو خواهید شد.

گزارش گواهینامه امنیتی سایت عصر زبان

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می فرمایید تمامی لایه های امنیتی مستقر شده اند. این استقرار امنیتی به شما نوید استفاده ای راحت و مطمئن را خواهد داد. در ادامه روند تجهیز و توسعه پایگاه موسسه، تلاش خواهیم کرد امکانات موردنیاز دیگر مشتریان نیز به زودی تامین گردد. اگر در استفاده از سرویسهای عصر زبان، نیاز به مورد خاصی داشتید لطفاً آن را با ما در میان بگذارید.

این مجموعه تلاش دارد در راستای امکانات موردنیاز در بخش زبان و زبانشناسی و کلیه گرایشات وابسته تامین کننده نیاز شما باشد. در این جهت، خبرهای خوش دیگری نیز در راه است که به زودی مطلع خواهید شد.

نیازهای خود را با ما در میان بگذارید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات