ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

ترجمه جدید نازنین دیهیمی با نام ساحل آرمانشهر

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۳ تیر ۱۳۹۹، ساعت ۱۶:۰۶

ترجمه جدید نازنین دیهیمی با نام ساحل آرمانشهر منتشر شد. خبرگزاری کتاب ایران این خبر را منتشر کرد است. پس از تعطیلات نوروز ۱۳۹۵ خبر انتشار کتاب ترجمه شده نازنین دیهیمی بازار کتاب را داغ نمود.

نازنین دیهیمی که ترجمه آثار متعددی را در کارنامه خود دارد در ترجمه جدید خود که در سه جلد منتشر شده است مجدداً مخاطبین آثار خود را به ترجمه جدیدی دعوت کرده است.

نازنین دیهیمی مترجم ادبی

مجموعه ساحل آرمانشهر که در سه جلد و با همکاری مترجم دیگری با نام مهدی نوری روانه بازار کتاب شده است با قیمتی مناسب و حجمی متوسط تهیه شده است.

تاین اثر نازنین دیهیمی با نام ساحل آرمانشهر توسط نشر ماهی به سراسر کتابفروشی های کشور ارسال شده است و قابل تهیه می باشد.

حبر تکمیلی را در این لینک مشاهده فرمایید.

آشنایی با نازنین دیهیمی

وقتی از مترجمان توانمند ایرانی نام می بریم بی شک نام نازنین دیهیمی در بین آنها می درخشد. این مترجم ادبی توانمند در سال ۱۳۶۷ در تهران به دنیا آمد. پدرش خشایار دیهیمی از مترجمان سرشناس و توانمند ایرانی است. وی یادگیری اصول و روش ترجمه را نزد پدر آموخت و با آثار باربارا پارک در سال ۱۳۸۸ به بازار کتاب ایران معرفی شد. نشر ماهی در آن سال انتشار کتابهای نازنین دیهیمی را به عهده گرفت. بعدها نیز آثار دیگری از او منتشر شدند.

او علاوه بر مترجمی، در زمینه های علوم انسانی همچون خبرنگاری و کارگردانی نمایش نیز فعالیت داشت. وی علاوه بر فعالیت های ادبی دستی نیز در اقدامات سیاسی داشت به طوری حتی مورد اتهام نیز قرار گرفت. نهایتاً این مترجم توانمند ادبی بعد از زندگی کوتاه اما پرباری که داشت در سال ۱۳۹۶ و در اثر حمله بیماری آسم درگذشت. خشایار دیهیمی پدر وی نیز از برجسته ترین مترجمان ایرانی است که همچنان به امر ترجمه ادبی آثار کلاسیک جهان مشغول می باشد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات