ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

ترجمه درس به درس زبان هشتم

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۳ دی ۱۴۰۱، ساعت ۱۴:۳۲

ترجمه درس به درس زبان هشتم را برای این بخش تدارک دیده ایم. کلاس هشتمی های عزیز نیاز دارند برای فراگیری بهتر درس ترجمه هر خط از آن را به خوبی بدانند. ترجمه خط به خط کتاب درسی به شما کمک می کند بدون جا انداختن حتی یک کلمه درس را به طور کامل درک کنید. توصیه می کنیم تمامی هفت درس کتاب درسی را به طور کامل مطالعه کرده و ترجمه آنها را یاد بگیرید.

بروزرسانی بر اساس کتاب درسی

سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

مقاله مرتبط: 

معرفی کتاب زبان انگلیسی پایه هشتم


این مجموعه به روشی کاملاً ساده و روان است. تلاش کرده ایم ترجمه های ارائه شده دقیق و سلیس باشد. بعضاً برخی از موارد نیاز بوده تا ترجمه تحت الفظی انجام شده و در برخی مواقع ترجمه آزاد بهتر بوده است. سعی کنید حتماً بعد از خواندن هر درس ترجمه آن را نیز از این قسمت بخوانید. بعد از مطالعه ترجمه آنها خود را نیز یکبار محک بزنید و متن درس را برای خودتان ترجمه کنید.

تمامی مطالب کتاب درسی زبان هشتمی ها را به صورت کامل درس به درس و صفحه به صفحه ترجمه کرده ایم. در هر صفحه نیز مطالب خط به خط گفته شده است. ابتدا متن نوشته شده در کتاب را می بینید و در زیر آن ترجمه روان فارسی آمده است. توصیه اکید می کنیم صورت سئوالات را دو بار مطالعه کنید تا با نوع سئوالات در آزمونهای تحصیلی و بخصوص امتحان پایان سال تحصیلی کاملاً آشنا شوید. برای مطالعه هر درس کافی است بر روی هر کدام از لینک های زیر کلیک کنید.

ترجمه درس اول زبان پایه هشتم

ترجمه درس دوم زبان پایه هشتم

ترجمه درس سوم زبان پایه هشتم

ترجمه درس چهارم زبان پایه هشتم

ترجمه درس پنجم زبان پایه هشتم

ترجمه درس ششم زبان پایه هشتم

ترجمه درس هفتم زبان پایه هشتم


چرا ترجمه درس به درس

کتاب زبان انگلیسی پایه هشتم کتابی بسیار ساده و آسان است. اگر تکنیک های درس خواندن را به خوبی بدانید راحت می توانید در این درس بهترین نمره را کسب کنید. یادمان نرود مطالب همین کتاب در آزمون کنکور سراسری نیز خواهد آمد. ضمن اینکه در سالهای آینده نمره اکتسابی در درس زبان انگلیسی در پذیرش کنکور محاسبه خواهد شد. به بیان ساده در صورت حذف کنکور معیار به ارزشیابی مستمر تبدیل خواهد شد که یکی از شروط آن معدل بالا خواهد بود.

در کتاب زبان انگلیسی پایه هشتم مطالب به کمک متن، تصویر و صوت آموزش داده شده است. بخش صوتی کتاب اندک و قسمت متنی و تصویری زیاد هستند. در قسمت متنی مشکل عمده دانش آموزان کلاس هشتمی عدم درک درست جمله می باشد. به زبان ساده تر شما وقتی نتوانید منظور سئوال را متوجه شده اید قطعاً قادر به پاسخگویی هم نیستید.

ترجمه درس به درس زبان هشتم

در بخش مکالمه conversation نیز وقتی ترجمه مکالمات را ندانیم درک درستی از مطلب نخواهیم داشت. در هر مکالمه ممکن است دو یا چند نفر حضور داشته باشند که فهم درست جملات آنها راه فهمیدن مطلب درسی است. درس زبان انگلیسی دانش آموزان در صورتی تقویت می شود که همه مطالب هر درس را به طور کامل درک کرده باشند.

 

آموزش آنلاین و درس به درس زبان انگلیسی پایه هشتم
ده جلسه تضمینی همراه با پشتیبانی نامحدود در سال تحصیلی

در سایر بخشها نیز ترجمه جملات و مطالب بسیار مهم خواهد بود. یکی دیگر از قسمت های مهم بخش تمرینات کتاب است. در این بخش ها، سئوالی از شما پرسیده شده یا از شما می خواهند کاری را انجام دهید. این کار بایستی به طور دقیق انجام شود تا در امتحان زبان انگلیسی نمره ای برایتان منظور گردد.

بخش تمرین املای کتاب زبان انگلیسی هشتم

شما وقتی بدانید هر تمرین دقیقاً چه ترجمه ای دارد در سر جلسه امتحان نیز سرعت عمل بالاتری خواهید داشت. در جلسه کنکور سراسری نیز سرعت درک سئوال مهمترین نکته است. در این بخش تمامی این موارد را به شما آموزش خواهیم داد. اگر دیدگاه یا نقطه نظری دارید با ما در میان بگذارید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (1 votes, average: 2,00 out of 5)

نظرات

    .......

    خوب بود بد نبود