ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کتاب سال زبان فارسی دانشگاه آزاد

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۹، ساعت ۱۰:۵۵

کتاب سال زبان فارسی دانشگاه آزاد امسال نیز طبق روال همیشگی معرفی خواهد شد. دانشگاه آزاد اسلامی با اعطای این جایزه تلاش دارد به توسعه زبان و ادب فارسی در سطح این دانشگاه کمک نماید. دبیرخانه این جایزه در دانشگاه آزاد اسلامی در مصاحبه با اصحاب جراید به این مسئله تاکید داشته است.

کتاب سال زبان فارسی دانشگاه آزاد

به نقل از دبیرخانه دانشگاه آزاد اسلامی، جایزه کتاب سال دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه زبان وادب فارسی اهدا خواهد شد. این جایزه هر ساله از سوی دانشگاه آزاد اسلامی به برترین کتاب در حوزه های مختلف اعطا می گردد. یکی از حوزه های این جایزه، زبان و ادب فارسی می باشد.امسال بیش از ۴۰۰ عنوان کتاب به دبیرخانه این جایزه کتاب ارسال شده است که پس از بررسی اعلام خواهند شد.

در حوزه زبان و ادب فارسی وجود جوایز ادبی همچون جایزه لاک پشت پرنده می تواند امیدبخش فعالیت های بیشتر باشد. در واقع نویسندگان با انگیزه بیشتری برای کسب این جوایز تلاش کرده که طبیعتاً به بهبود سطح کیفی منجر خواهد شد.

کتاب سال دانشگاه آزاد اسلامی با تلاش معاونت دانشجویی و فرهنگی همه ساله برگزار می گردد. دانشگاه آزاد اسلامی در بیش از ۴۰۰ مرکز دانشگاهی خود رشته ادبیات فارسی را ارائه می نماید. این دانشگاه از بدو تاسیس در سال ۱۳۶۸ تلاش داشته است گسترش آموزش عالی را در برنامه های خود داشته باشد.

در سالهای گذشته به دلیل بحران بیکاری و افزایش بی حد و حصر آموزش عالی، انتقادات زیادی به این دانشگاه وارد شده است. دانشگاه های جامع علمی کاربردی و پیام نور نیز مورد انتقاد صاحب نظران آموزش عالی هستند.

کلیه اعضای هیئت علمی، دانشجویان و وابستگان این دانشگاه می توانند آثار ترجمه و تالیفی خود را به دبیرخانه ارسال نمایند. دبیرخانه این جایزه در آدرس انتهای بزرگراه شهید ستاری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، ساختمان علوم پایه ، طبقه اول مرکزی، اتاق ۱۱۹ مستقر می باشد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات