ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

جدول زمانی آزمونهای دانشگاهی سال ۱۳۹۹

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۴۰۰، ساعت ۱۰:۲۶

طبق اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا جدول زمانی آزمونهای دانشگاهی سال ۱۳۹۹ به شرح زیر اعلام گردیده است. وقوع همه گیری ویروس کرونا که منجر به بروز کووید ۱۹ گردید جدول را تغییر داده است.

جدول زمانی آزمونهای دانشگاهی سال 1399

مصوبه ستاد ملی کرونا

طبق مصوبه امروز ستاد ملی مبارزه با کرونا در ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹، جدول زمانی آزمونهای دانشگاهی به شرح زیر مصوب گردیده است:

۱ – آزمون دکتری تخصصی Ph.D سال ۱۳۹۹ در مورخه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.

۲ – آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۹ در ۲ و ۳ مرداد ماه برگزار می گردد.

۳ – کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ نیز در تاریخ ۳۰ و ۳۱ مرداد خواهد بود.

۴ – آزمون کارشناسی ناپیوسته و کاردانی فنی و حرفه ای نیز در مورخه ۱۴ شهریور برگزار می گردد.

بر این اساس سازمان سنجش آموزش کشور موظف به فراهم نمودن مقدمات برگزاری خواهد بود. بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کووید ۱۹(کرونا) کلیه پرتوکل های بهداشتی لحاظ خواهد شد. بر این اساس تغییرهای حدوداً ۴ ماهه در کلیه آزمونها لحاظ شده است.

در سالهای گذشته معمولاً آزمون دکتری تخصصی Ph.D اسفند یا فروردین ماه برگزار می گردید. آزمونهای کارشناسی ارشد نیز معمولاً اردیبهشت ماه در سراسر کشور انجام می شود. اما با شیوع ویروس کرونا معادله کاملاً عوض شده است.

هم اکنون کلیه کلاسهای آموزشی مدارس و دانشگاه ها به صورت الکترونیکی و تحت وب برگزار می شود. این تغییر رویه باعث شده حتی برگزاری آزمونهای پایان ترم دانشگاه ها نیز در هاله ای از ابهام باشد.

ستاد ملی مبازره با کرونا و وزارت بهداشت اعلام کرده اند بایستی وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم، تحقیفات و فناوری کلیه ضوابط بهداشتی را رعایت کنند. حفظ جان دانشجویان از روند آموزشی به مراتب مهمتر می باشد. داوطلبان شرکت کننده بایستی خودت را با شرایط امسال کاملاً تطبیق دهند. جدول زمانی آزمونهای دانشگاهی سال ۱۳۹۹ نشان می دهد داوطلبان وقت بیشتری در اختیار خواهند داشت.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات