ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دارالترجمه‌های رسمی زبان اندونزیایی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۴۰۲، ساعت ۰۹:۵۲

دارالترجمه‌های رسمی زبان اندونزیایی

دارالترجمه‌های رسمی زبان اندونزیایی را در زیر ملاحظه می‌کنید. به جهت تامین نیاز شهروندان ایرانی در تعامل، تجارت، مهاجرت و کار در کشور اندونزی، قوه قضائیه اقدام به تاسیس دفتر ترجمه رسمی نموده است. لیست زیر به محض اعمال تغییرات جدید، بروزرسانی خواهد شد.

آخرین بروزرسانی: فروردین ۱۴۰۲

ردیفشهرمترجم رسمیشماره دارالترجمهشماره تماس
۱تهرانمحمد کریمی۱۷
*****

دارالترجمه های رسمی زبان اندونزیایی
کشور اندونزی حد فاصل میان قاره آسیا از یک سو و قاره اقیانوسیه از سوی دیگر قرار گرفته است. این کشور بر اساس سرشماری سال ۲۰۲۰ میلادی با جمعیتی بیش از ۲۷۳ میلیون نفر، چهارمین کشور پرجمعیت جهان و بزرگترین کشور مسلمان از حیث جمعیت است. دین اسلام با گستردگی ۸۵ درصدی بزرگترین دین رسمی این کشور محسوب می شود. اندونزی، کشوری متشکل از جزایر متعدد است. علیرغم اینکه زبان رسمی در این کشور، اندونزیایی است اما مردم به گویش‌های متعدد محلی نیز صحبت می‌کنند. با توجه به روابط سیاسی، اقتصادی و بازرگانی میان ایران و اندونزی، نیاز به ترجمه رسمی این زبان برای شهروندان ایرانی، احساس شده است. دارالترجمه‌های رسمی زبان اندونزیایی که زیر نظر قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند، کلیه اسناد، مدارک و اوراق هویتی، شرکتی و تحصیلی شهروندان ایرانی را به زبان اندونزیایی و بالعکس ترجمه می‌کنند.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات