کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دانلود دیکشنری ایرانی سارینا Sarina Dictionary

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۹، ساعت ۱۴:۵۵

دانلود دیکشنری ایرانی سارینا Sarina Dictionary یکی از فرهنگ های واژگان کم حجم ایرانی برای یافتن برابرهای انگلیسی به فارسی انگلیسی می باشد. در ادامه این فرهنگ لغت را به شما معرفی کرده و دانلود آن را به رایگان در اختیار شما قرار می دهیم.

دانلود دیکشنری ایرانی سارینا Sarina Dictionary

ویژگیهای دیکشنری ایرانی سارینا

یکی از نیازهای تمامی افراد بخصوص زبان آموزان، داشتن فرهنگ لغت دو زبانه می باشد. زبان آموز نیاز دارد در عین داشتن فرهنگ های تک زبانه، برای دانستن معادل های زبان فارسی، از دیکشنری های دو زبانه نیز بهره مند شود.

نرم افزارها، برنامه های کاربردی و اپلیکیشن های فراوانی برای استفاده زبان آموزان وجود دارد. در این بین برای نصب دیکشنری بر روی کامپیوتر انتخاب ها وسیع تر بوده اما دغدغه اصلی تبدیل به حجم می شود. یعنی افراد تمایل دارند به دلیل محدودیت حجم حافظه داخلی سیستم خود، از فرهنگ های کم حجم تر استفاده کنند.

دانلود دیکشنری ایرانی سارینا Sarina Dictionary ابزاری را در اختیار شما قرار می دهد که ویژگیهای زیر را دارد:

  • حجم بسیار کم در حدود ۶ مگابایت
  • دارای معادل های انگلیسی به فارسی
  • دارا بودن مدخل های متعدد واژگانی
  • وجود ترکیب های مختلف یک کم
  • قابلیت نصب سریع و رایگان

برای نصب این دیکشنری کافی است بر روی فایل زیر کلیک نمایید. بعد از دانلود آن بر روی کامپیوتر خود، بر روی فایل مربوطه دو بار کلیک کنید تا پنجره نصبی شبیه زیر برای شما باز شود:

 

 

صفحه نصب دیکشنری ایرانی سارینا Sarina Dictionary

در این صفحه کافی است محل ذخیره برنامه را انتخاب کرده و بر روی دکمه Next کلیک کنید. در ادامه نیز تمامی پنجره ها را با Next رد کرده و به انتهای نصب برسید. فضای مورد نیاز space required کمتر از ۱۰ مگابایت می باشد. در ادامه بدون نیاز به هیچگونه سی دی، محدودیت زمانی و هزینه می توانید از این برنامه استفاده نمایید.

********************

دانلود دیکشنری های مشابه:

دیکشنری فارسی به انگلیسی برای بابیلون

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات