ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دانلود دیکشنری علوم اجتماعی

تاریخ انتشار: 

دانلود دیکشنری علوم اجتماعی در پست امروز بخش دیکشنری‌های تخصصی عصر‌زبان برای شما در نظر گرفته شده است. انتشارات معتبر سیج Sage Publications در سال ۱۹۶۵ در نیویورک آمریکا پایه گذاری شد. این انتشارات به عنوان یکی از بهترین مراکز در زمینه چاپ کتابهای آکادمیک، نشریات علمی و منابع کتابخانه‌ای شناخته می شود.

انتشارات سیج در سال ۲۰۰۶ میلادی، دیکشنری روشهای پژوهش در علوم اجتماعی را منتشر نمود. این فرهنگ لغت در ۳۴۸ صفحه روشهای اصلی تحقیقات در حوزه علوم اجتماعی Social Sciences را معرفی می‌کند. این فرهنگ مفید و ارزشمند توسط ویکتور جاپ Victor Jupp به عنوان سرویراستار تدوین شده است.

دانلود فایل دیکشنری علوم اجتماعی


در این دیکشنری، ابتدا مقدمه ویراستار Editor’s Introduction آمده است و در بخش‌های بعدی مدخل‌های واژگانی و اصطلاحات مربوطه آورده شده اند. در هر مدخل مشابه تصویر زیر توضیحات مربوطه مشخص هستند.

راهنمای کار با دیکشنری علوم اجتماعی

بعد از توصیف هر مدخل Entry، دو قسمت دیگر با عنوان پیوست موضوعی Subject Index و پیوست نویسنده Author’s Index نیز صفحات ۳۲۷ تا انتهای کتاب را به خود اختصاص داده است. بیان مدخل‌های مهم، تعاریف روان و دقیق و روزآمد بودن از ویژگیهای این دیکشنری تخصصی می‌باشد. در زیر می توانید یکی از مدخل‌های موجود را ببینید. استفاده از کتاب برای کلیه پژوهشگران حوزه علوم اجتماعی، دانشجویان و علاقمندان بسیار مفید و کارامد باشد.

APPLIED RESEARCH
Definition
Research that focuses on the use of knowledge rather than the pursuit of knowledge for its own sake. A motivation behind applied research is to engage with people, organizations or interests beyond the academic discipline and for knowledge to be useful outside
the context in which it was generated.

تحقیقات کاربردی

تعریف:

پژوهشی که بر استفاده از دانش بیش از دستیابی به دانش صرف، تاکید دارد. انگیزه ورای تحقیق کاربردی ترغیب مردم، سازمانها یا علایق به رشته آکادمیک و دانش مربوطه برای استفاده از آن خارج از بافتی است که ایجاد شده است.

 

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات