ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دانلود رایگان کتاب Oxford Word Skills Intermediate

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۹، ساعت ۱۶:۵۹

کتاب Oxford Word Skills Intermediate را می توانید در این بخش به رایگان دانلود نمایید. مجموعه سه جلدی Oxford Word Skills را به طور کامل برای شما آماده کرده ایم که شامل موارد زیر می باشند. می توانید برای دانلود هر کتاب بر روی لینک آن کلید نمایید:

  1. Basic Oxford Word Skills
  2. Oxford Word Skills Intermediate
  3. Oxford Word Skills Advanced

درباره کتاب Oxford Word Skills Intermediate

همانطور که در دانلود سطح مبتدی این کتاب توضیح داده شد، این سری از بهترین کتابهای آموزش واژگان زبان انگلیسی است. این مجموعه سه جلدی از سوی انتشارات دانشگاه آکسفورد تهیه و تدوین شده است. در این بخش سطح دوم این مجموعه محبوب و سودمند را در نظر گرفته ایم.

ابتدا با هم کمی در مورد ویژگیهای کتاب آشنا می شویم و در انتهای صفحه لینک دانلود را مشاهده خواهید کرد. توصیه اکید می کنیم زبان آموزان برای تقویت توانایی واژگانی خود این مجموعه را از دست ندهند.

Oxford Word Skills Intermediate

 

جزئیات و ساختار کتاب

این کتاب در ۲۵۶ صفحه و در سال ۲۰۰۸ وارد بازار شده است. همانند کتابهای دیگر این مجموعه، کتاب به صورت کاملاً رنگی و به همراه CD-ROM عرضه شده است. از ویژگیهای Oxford Word Skills Intermediate می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نویسندگان مجموعه تلاش کرده است هر جا که لازم شده است از تصاویر برای جذاب نمودن متن استفاده کند. این تصاویر تماماً رنگی و بسیار زیبا هستند. این مسئله یادگیری واژگان را برای زبان آموزان بسیار ساده و شیرین می کند.

تصاویر کتاب Oxford Word Skills Intermediate

این تصاویر برای کلمات concrete بسیار سودمند است. کلمات عینی یا concrete به موارد اشاره می شود که فیزیکی بوده و نمود واقعی دارند. به عنوان مثال در تصویر زیر واژگان مربوط به حیوانات با تصاویر نمایش داده شده است.

یادگیری کلمات با تصویر در کتاب Oxford Word Skills Intermediate

 

ضمناً یکی دیگر از نوآوری های نویسندگان کتاب، استفاده از مکالمه در خصوص کلمات abstract است. کلمات ذهنی یا abstract به مواردی می پردازد که وجود خارجی ندارد. مثلا کلمه kind به معنای مهربان یک ویژگی اخلاقی است و دارای وجود فیزیکی نیست. در این موارد بهترین راهکار برای یادگیری کلمه، بکاربردن آن در جمله است.

کلمات ذهنی در کتاب Oxford Word Skills Intermediate

بخس گلاسوری واژگان

در پایان هر درس نیز بخشی با عنوان glossary وجود دارد. در این بخش معنای کامل کلمات بکار رفته در آن درس ذکر شده است. کتاب Oxford Word Skills Intermediate به نحوی معانی را بکار برده است که برای زبان آموزان در هر سطحی مفید باشد.

بخش گلاسوری در کتاب Oxford Word Skills Intermediate

علاوه بر تمامی این ویژگی ها، بخش تمرینات نیز از نقاط قوت کتاب است. وجود تمرینات بسیار متنوع و زیاد باعث تثبیت یادگیری می گردد. در کتاب Oxford Word Skills Basic نیز همین موضوع کاملاً به چشم می آمد. به زبان آموزان عزیز توصیه می کنیم حتماً تمرینات را به طور کامل انجام دهند. ضمناً پاسخ تمرینات نیز در انتهای کتاب در بخش Answer Key قابل کنترل می باشد.

تمرینات کتاب Oxford Word Skills Intermediate

در انتهای کتاب نیز چندین ضمیمه سودمند گنجانده شده است. از جمله این موارد می توان به وجود پاسخ کامل کلیه تمرینات و بخش لیست واژگان Word List اشاره کرد. اگر دوست دارید لیست کامل لغاتی را که در طول کتاب Oxford Word Skills Intermediate یاد گرفته اید مرور کنید می توانید به این بخش مراجعه نمایید. در بخش Word List تمامی واژگان به کار رفته در کتاب یکبار دیگر آورده شده است.

لیست واژگان کتاب Oxford Word Skills Intermediate

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید در جلوی هر واژه تلفظ و شماره ای وجود دارد. تلفظ با حروف فونتیک نگاشته شده و اعداد نیز شماره درس است. حتماً تلفظ هر واژه را برای خود چک کنید. در صورتی که نیاز به مرور مجدد دارید به درس مربوطه مراجعه کنید.

در انتهای توصیه اکید می کنید این کتاب را از دست ندهید. از لینک زیر می توانید کتاب Oxford Word Skills Intermediate را دانلود نمایید. هر گونه سئوال یا ابهام خود را با ما در میان بگذارید.

لینک دانلود کتاب Oxford Word Skills Intermediate

 

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات