ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

۳۷۸ واژه ضروری در لیسینینگ آیلتس

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۱ آذر ۱۴۰۱، ساعت ۰۸:۱۱

دانلود فایل ۳۷۸ واژه ضروری در لیسینینگ آیلتس یکی از مهمترین نیازهای شرکت کنندگان را تامین می کند. اگر از شرکت کنندگان در آزمون آیلتس IELTS هستید. این مطلب را از دست ندهید. به تازگی یکی از وب سایتهای آموزشی خارجی لیست واژگان ضروری آیلتس را منتشر کرده است. در این بخش این لیست را برای شما در نظر گرفته ایم.

378 واژه ضروری لیسینینگ آیلتس

در زبان انگلیسی بیش از یک میلیون واژه و اصطلاحات وجود دارد. وب سایت معتبر دیکشنری وبستر مریوم Merriam Webster بیش از یک میلیون مدخل دارد. حالا تصور کنید کسی که می خواهد در آزمون آیلتس IELTS شرکت کند بایستی چکار کند.

چطور از پس متون بخش ریدینگ برآید. به چه شکلی سئوالات بخش شنیداری listening را پاسخ دهد. یا حتی با چه ترفندی دو تکلیف بخش رایتیگ writing را بنویسد. مهمتر از همه اینکه با چه روشی برای آزمون آماده شود. بی شک یک راه بیشتر باقی نمی ماند. شخص شرکت کننده باید واژه ضروری را مطالعه کرده و یاد بگیرد. بسیاری از واژگان دیکشنری ها مربوطه به رشته های خاص دانشگاهی هستند و نیازی نیست که یاد بگیریم.

در این قسمت ۳۷۸ واژه ضروری در لیسینینگ آیلتس را برای شما در قالب یک فایل جمع آوری کرده ایم. این واژگان دسته بندی شده و به راحتی نیاز شما را برای این بخش تامین می کند. فایل مربوطه را به رایگان از لینک زیر دانلود نمایید.

دانلود فایل ۳۷۸ واژه ضروری در لیسینینگ آیلتس

این لیست در بردارنده ۳۷۸ واژه ضروری است که از فایل های صوتی بخش شنیداری استخراج گردیده و در دسته های مربوطه قرار دارد. به مثال زیر توجه کنید:

نمونه ای از واژگان ضروری بخش لیسینینگ آیلتس

همانطور که ملاحظه می فرمایید در دسته student نه واژه ضروری وجود دارد. یعنی وقتی در حال شنیدن یک سخنرانی دانشگاهی هستید به احتمال زیاد به این واژگان نیاز دارید. پیشتر هم گفته بودیم که واژگان ضروری بسیار کاربردی هستند. سعی کنید آنها را در یک دفترچه یادداشت کرده و به خاطر بسپارید. تلفظ صحیح کلمه، کاربرد آن در جمله و معنای آن را به خوبی یاد بگیرید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات