ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دانلود کتاب گرامر English Grammar Guide

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۵ دی ۱۴۰۱، ساعت ۰۷:۵۰

دانلود کتاب گرامر English Grammar Guide را برای زبان آموزان و مدرسان گرامی در نظر گرفته ایم. بی شک یادگیری دستور زبان انگلیسی در توانایی افراد برای مکالمه روان و دقیق بسیار موثر است. یادگیری دستور زبان همیشه برای افراد خسته کننده است. اما در این کتاب به این صورت نیست و فراگیری دستور زبان بسیار شیرین و پایدار خواهد بود.

درباره کتاب دستور زبان انگلیسی English Grammar Guide

این کتاب در سال ۲۰۱۶ توسط انتشارات Penguin Random House منتشر شده است. کتاب حاوی ۳۶۲ صفحه است. فهرست کتاب شامل موراد زیر می باشد:

  • Grammar Units
  • Reference
  • Glossary
  • Index and Acknolowgement

کتاب دستور زبان انگلیسی English Grammar Guide جلد

از ویژگی های اصلی این کتاب می توان به گرافیکی بودن آن اشاره کرد. به عبارت بهتر، کتاب کامل رنگی بوده و بسیار جذاب است. مباحث مطرح شده ای که پیش روی شما قرار می گیرد مناسب تمامی زبان آموزان است.

دانلود کتاب دستور زبان انگلیسی English Grammar Guide نمونه درس

دروس در این کتاب که تعدادشان ۱۲۰ درس است بسیار مفید هستند. درسها طوری طراحی شده است که در عین مختصر بودن جامع نیز باشند. همانطور که در تصویر بالا می بینید در درس اول بحث زمان Present Simple به طور کامل ظرح داده شده است. این کتاب دروس را به طبقه بندی منظمی دسته بندی کرده است تا مطالعه کتاب ساده تر باشد. دانلود کتاب گرامر English Grammar Guide می تواند به روشی ساده و در عین حال بسیار عمیق شما را با دستور زبان انگلیسی آشنا سازد.

دانلود کتاب دستور زبان انگلیسی English Grammar Guide

استفاده از تصاویر متنوع نیز فراگیری را در این کتاب ساده تر کرده است. همانطور که مشاهده می کنید جملات با دو رنگ مشخص شده است و نیازی به یادداشت دیگری از طرف زبان آموز نیست. مطالعه این کتاب برای تمامی رده های سنی و سطوح زبانی مناسب است. مدرسان زبان انگلیسی نیز می توانند از مطالب آن در کلاس درس زبان انگلیسی خود استفاده نمایند.

دانلود کتاب دستور زبان انگلیسی English Grammar Guide

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات

    پری رفیعی

    خیلی کتاب خوبی رنگی و بامزه♥