ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

درس زبان انگلیسی دانش آموزان

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۷ آذر ۱۴۰۱، ساعت ۰۷:۰۴

درس زبان انگلیسی دانش آموزان

آخرین بروزرسانی: سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱


برای ورود به درس زبان انگلیسی دانش آموزان برای مقطع خود، کافیست بر روی آن پایه تحصیلی کلیک کنید. تمامی مطالب این بخش کاملاً رایگان و روزآمد است.


علت انتخاب درس زبان؟

درس زبان انگلیسی دانش آموزان از مهم ترین دروس در مدارس کشور است.  با توجه به ارائه پیشنهاد از سوی همکاران واحد تحقیق و توسعه، بر آن شدیم تا این بخش را نیز به عصر زبان اضافه کنیم.

متاسفانه آموزش زبان در ایران برخلاف سابقه طولانی، کیفیت لازم را ندارد. تا جایی که دانش آموزان در حالی که از ابتدایی ترین سالهای آموزش خود، وارد حیطه زبان می شوند اما سواد کافی را ندارند. دانش آموزان در ایران، از دوره اول متوسط یعنی پایه هفتم، درس زبان را در برنامه مدرسه خود دارند. نبود سیستم های آموزشی نوین، آگاه نبودن معلمان به روش های تدریس جدید، تعاملی نبودن کلاس و دروس خشک و خسته کننده از علل عدم موفقیت دانش آموزان کشور در این درس است.

پاسخگویی رایگان به سئوالات زبان انگلیسی دانش آموزان


چرا رایگان درس می‌دهیم؟

همانطور که اشاره شد اهمیت درس زبان انگلیسی بر هیچ کس پوشیده نیست. زبان انگلیسی در بین ده زبان اول دنیا از حیث تعداد گویشوران قرار دارد. فراگیری زبان انگلیسی برای دانش آموزان ایرانی کاملاً ضروری است. یادگیری این زبان می تواند تضمین کننده آینده بچه های ما باشد.به همین جهت در عین اینکه هزینه راه اندازی این بخش قابل توجه بوده است اما آن را پیشکشی برای فرزندان ایران کرده ایم.

چه مطالبی در این بخش قرار دارد و روش تدریس چطور است؟

درس زبان انگلیسی تمامی مقاطع تحصیلی و رشته های مختلف بر اساس کتابهای مدارس کشور در این صفحه تدریس خواهد شد. تدریس به روش تصویری، صوتی و متنی خواهد بود. تمامی آموزش های ارائه شده صد در صد رایگان است. آموزش بر اساس آخرین کتابهای چاپی داخل کشور انجام خواهد شد و به محض چاپ کتاب جدید یا اعمال تغییرات، بروزرسانی صورت خواهد گرفت.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (1 votes, average: 2,00 out of 5)

نظرات