ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دیکشنری آنلاین همایندها collocations

تاریخ انتشار: 

دیکشنری آنلاین همایندها collocations

در این پست یکی از بهترین منابع بنام دیکشنری آنلاین همایندها collocations را در نظر گرفته‌ایم. اگر می‌خواهید در استفاده از زبان انگلیسی، حرفه‌ای به نظر برسید به همایندها نیاز خواهید داشت.


همایند Collocation چیست؟

همایند  ترکیبی از کلمات هستند که معمولاً با هم آورده می‌شوند. برای مثال، اگرچه «انجام» و «ساختن» معانی مشابهی دارند، ما «تخت را انجام نمی‌دهیم»، بلکه «تخت را مرتب می‌کنیم». ما «غذای سریع» نمی خوریم، بلکه «فست فود» می‌خوریم. برخی از این موارد ممکن است برای شما واضح باشد، اما گاهی اوقات دشوار می‌شود. تسلط بر اینها به شما کمک می‌کند که بسیار شبیه فردی با زبان مادری صحبت کنید.

یکی از شاخصه‌های اصلی مهارت صحبت کردن (speaking) به طور کاملاً مشابه گویشوران انگلیسی زبان، آگاهی کامل به فهرست اینگونه همایندها است. برای اینکار توصیه می‌کنیم از دیکشنری آنلاین همایندها collocations استفاده کنید.


ویژگیهای این دیکشنری

نوع کاملاً جدیدی از فرهنگ لغت با ترکیب کلمات که به زبان آموزان پیشرفته کمک می‌کند تا به طور مؤثر انگلیسی را با گویش طبیعی مطالعه کنند، بنویسند و صحبت کنند. این دیکشنری آنلاین برای آموزش آزمون آیلتس و تافل بسیار مفید است.

سطح: از متوسط تا پیشرفته

ویژگی های کلیدی دیکشنری آنلاین آکسفورد

این فرهنگ لغت شامل بیش از ۱۵۰۰۰۰ ترکیب و تقریباً ۹۰۰۰ مدخل است. کلماتی را که معمولاً در ترکیب با هر سر واژه استفاده می شود نشان می دهد: اسم، افعال، صفت، قید و حروف اضافه، عبارات رایج. فرهنگ لغت collocation بر اساس ۱۰۰ میلیون کلمه British National Corpus تهیه شده است..
بیش از ۵۰۰۰۰ مثال نشان می‌دهد که چگونه از collocation/collocation در هر زمینه استفاده شود؛ ضمناً همراه با دستور زبان و اطلاعات دیگر خواهد بود و به کاربران کمک می‌کند تا به‌سرعت کلمه اصلی، معنا و ترکیب مورد نیاز خود را مشخص کنند.

جهت استفاده از این فرهنگ بسیار مفید، کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید و عبارت مدنظر خود را در کادر جستجو وارد کنید.

 

کادر جستجوی دیکشنری آنلاین همایندها collocations

پیشنهاد می‌کنیم پس از مشاهده هر همایند در زبان انگلیسی، معادل صحیح آن را در دیکشنری بابیلون نسخه اصلی رایگان جستجو کنید و برابر آن را برای خود یادداشت کنید؛ در فواصل زمانی منظم نیز آنها را مرور کرده و در هنگام صحبت به زبان انگلیسی تلاش کرده در کلام شما به کار برده شوند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (1 votes, average: 1,00 out of 5)

نظرات