ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دیکشنری بابیلون نسخه اصلی رایگان

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۹، ساعت ۱۴:۰۰

دیکشنری بابیلون نسخه اصلی رایگان یکی از انقلاب های جهانی در حیطه فرهنگ واژگان و دیکشنری بوده است. این دیکشنری ارزشمند در چندین سال قبل به بازار عرضه شد. حجم کم، قابلیت های فراوان، داشتن گلاسوری های تخصصی فراوان، قابلیت افزودن منابع مورد نیاز از طریق فایل های bgl باعث شد به سرعت این دیکشنری رشد نماید.

دیکشنری بابیلون نسخه اصلی رایگان

دیکشنری بابیلون به صورت یک پلتفرم ارائه شده است به شکلی که می توانید آن را بر روی کامپیوتر یا موبایل خود نصب نموده و به فراخور نیاز گلاسوری های موردنظر را به مخزن دیکشنری های آن اضافه نمایید.

در بین تمامی نسخه های عرضه شده این فرهنگ لغت، نسخه حاضر به صورت کامل و دائمی بوده و سایر ورژن های آن دارای محدودیت هایی هم چون باطل شدن سریال، حذف شدن توسط آنتی ویروس ها و عدم توانایی کار در هنگام اتصال دستگاه به اینترنت هستند، لذا استفاده از این دیکشنری بابیلون را به علاقمندان پیشنهاد می کنیم.

پس از دانلود فایل زیر برای نصب از نام کاربری و کد زیر استفاده نمایید:

UserName: BetaMaster
License Code: P275WR5MGX6VBCQKBHCCME5GHQWDZ3U5


 

لازم به ذکر است که برخی از دیکشنری ها دیگری مثلاً فرهنگ لغت هوشمند هوشیار که یک نسخه ایرانی است، قابلیت خوانش فرمت های BGL را اضافه کرده اند. برخی از نرم افزارها با این کار نیاز به نصب نسخه های پولی بابیلون را بر طرف کرده اند. در واقع کاربر می تواند با نصب نرم افزار مدنظر خود فایل های مورد پشتیبانی بابلیون Babylon را نیز اسنفاده کند.

فرهنگ لغت هوشمند هوشیار دارای نسخه رایگان نیز می باشد که شخص می تواند با دانلود آن از وب سایت شرکت مربوطه، از فایل های BGL بهره ببرد. برخی افراد اما همچنان اعتقاد دارند علیرغم محدودیت هایی که شرکت بابیلون فراهم کرده است اما همچنان این نرم افزار برترین پلتفرم فرهنگ لغت در دنیاست و جایگزینی نخواهد داشت.

بهرحال استفاده از مخرن های واژگانی مختلف برای مترجمان، زبان آموزان و دانشجویان بسیار مهم بوده و بایستی از آن بهره ببرند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات