کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

رفرنس نویسی استاندارد

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۴ دی ۱۴۰۱، ساعت ۱۹:۲۲

رفرنس نویسی استاندارد

رفرنس نویسی استاندارد بر اساس فرمت‌های معتبر علمی و دانشگاهی

استناددهی در تولیدات علمی و دانشگاهی یکی از نیازهای اصلی نگارش مقاله و پایان نامه است.پژوهشگران و نویسندگانی که قصد نگارش مقاله علمی پژوهشی – مقاله ISI – مقاله ISC و یا هر نوع مقاله علمی دیگری را دارند بایستی به رفرنس های استفاده شده در مقاله به طور دقیق اشاره نمایند.عدم نگارش رفرنس ها به صورت دقیق در مقاله باعث می شود مقاله مربوطه اعتبار قانونی لازم را نداشته باشد و مورد پذیرش قرار نگیرد.


خدمات قابل ارائه:

ساختار مقالات و رفرنس های بکار رفته در آنها بر مبنای فرمت های متفاوتی است که نیاز به رفرنس نویسی استاندارد در آنها را به یک ضرورت تبدیل می‌کند.

 • تهیه فهرست منابع استفاده شده
 • تدوین سبک استناددهی مورد نیاز
 • ورود داده‌ها به نرم افزار استناددهی
 • تنظیم و درج استنادات درون متنی
 • ورود اطلاعات کتابشناختی بخش آخر

همانطور که در بخشهای دیگر نیز بیان شد، آگاهی از روش تحقیق و اصول مربوطه می تواند راهگشای دانشجویان تحصلات تکمیلی، اعضای هیئت علمی و پژوهشگران مستقل باشد. کلیه افراد حاضر در دوره کارشناسی ارشد و دکتری کلیه رشته ها نیاز به نگارش پروپوزال، مقاله پژوهشی و پایان نامه دارند که رعایت این دست موارد برای ایشان ضروری خواهد بود. دستیار پژوهشی یکی دیگر از خدمات منحصر‌به‌فرد موسسه عصر‌زبان است که برای کمک به دانشجویان و اساتید فعال در دانشگاه‌ها ارائه می گردد.


فرم مشاوره رایگان:

  نام و نام‌خانوادگی: (الزامی)

  شماره همراه: (الزامی)

  ایمیل: (اختیاری)

  نوع درخواست:

  افزودن فایل: (اختیاری)


  تا ۲۰ مگایابت - PDF,Word,Image,Zip

  پیام شما:


  سبک استناددهی APA
  یکی از معتبر ترین فرمت های نگارش رفرنس بر اساس فرمت APA می باشد. فرمت APA گرفته شده از سرنام عبارت Association Psychological American به معنای انجم روانشناسی آمریکا می باشد.فرمت APA از معتبرترین و پرکاربردترین فرمت های رفرنس نویسی می باشد. فرمت APA مورد تائید بسیاری از مجلات علمی و موسسات پژوهشی دنیا می باشد و کاربرد زیادی دارد.
  آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
  خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

  نظرات