ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

شبکه بین‌المللی مترجمان تنوع زبانی TLAXCALA

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۴۰۰، ساعت ۰۹:۱۲

شبکه بین‌المللی مترجمان تنوع زبانی TLAXCALA

شبکه بین‌المللی مترجمان تنوع زبانی TLAXCALA در دسامبر ۲۰۰۵ توسط گروه کوچکی از فعالان سایبری که از طریق اینترنت با یکدیگر آشنا شده و علاقمندی‌های مشترک، رویاهای مشترک و مسائل مشترک خود را در آنجا کشف کرده بودند، بنیان‌ نهاده شد. این شبکه بسرعت گسترش یافت و اکنون با دارا بودن تعداد زیادی اعضاء، به ۱۵ زبان ترجمه می‌کند.

هویت تشکیلات

نام اصلی: :  International Network of Translators for Linguistic Diversity

سال تاسیس: ۲۰۰۵ میلادی

دفتر مرکزی: مبتنی بر فضای مجازی

شبکه بین‌المللی مترجمان تنوع زبانی TLAXCALA

بخشی از مانیفست

**********

ما بعنوان مترجمان، شبکه بین‌المللی TLAXCALA ، گروهی متشکل از ملل و فرهنگ‌های مختلف، از پنج قاره دنیا، و دارای هدف مشترک هستیم: انتقال افقی و بدون سانسور اطلاعات سیاسی‌-اجتماعی در بستر زبان‌های مورد استفاده این گروه . فعالیت ما داوطلبانه و بی هیچ دستمزدی انجام می‌گیرد.

**********

بر اساس مانیفست شبکه بین‌المللی مترجمان تنوع زبانی TLAXCALA فعالیت های این مجموعه در راستای اهداف سیاسی و اجتماعی می باشد. امروزه مترجمان در سراسر جهان با تشکیل گروه هایی اقدام به دفاع از حقوق بشر می نمایند. حقوقی که بدون توجه به رنگ، نژاد و ملیت بتوان آن را مطالبه و از آن بهره برد.

انجمن های دیگری همچون انجمن مترجمان طرفدار صلح و سازمان مترجمان بدون مرز در کنار TLAXCALA اهداف صلح جویانه خود را دنبال می کنند. بسیاری از مترجمان در ۱۵ زبان زنده دنیا و سایر زبانهایی که روز به روز در هر گسترش می باشد، خدمات انسان دوستانه را ارائه می کنند.

روز جهانی زبان مادری ۲۱ فوریه، به نمادی برای استفاده از زبان مادری Mother Tongue در جهت اهداف انسانی تبدیل شده است. بسیاری از فعالان حوزه زبان و ادبیات هر ساله در این روز اقدام به راه اندازی پویش هایی در حمایت از مترجمان و صنعت ترجمه می کنند. شبکه مترجمان TLAXCALA نیز در این روز جهانی با ایده ای بشردوستانه تشکیل گردیده است.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات