ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کتاب افعال زبان انگلیسی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۵ دی ۱۴۰۱، ساعت ۰۷:۴۸

کتاب افعال زبان انگلیسی

کتاب افعال زبان انگلیسی The English Verb اثری کاملاً تخصصی و حرفه‌ای برای کسانی است که قصد دارند به بحث افعال انگلیسی English Verbs در مبحث اقسام کلام The Parts of Speech کاملاً مسلط شوند. در پست حاضر این کتاب ارزنده را به رایگان دانلود کنید.


معرفی و فهرست کتاب

کتاب افعال زبان انگلیسی  حرفه‌ای ترین منبع در زمینه افعال زبان انگلیسی محسوب می‌شود. این کتاب ارزشمند اولین بار و در ویراست نخست در ژانویه ۱۹۸۶ وارد بازار کتاب آمریکا شد. انتشارات معتبر Heinle ELT این کتاب را در ۱۶۸ صفحه به چاپ رساند. آقای Michael Lewis نویسنده مشهور آمریکایی این کتاب را در برکلی کالیفرینا به رشته تحریر در آورد.

این کتاب در ۲۲ فصل به شکلی کاملاً تخصصی به مبحث مهم افعال در انگلیسی می‌پردازد. به طور کلی در تمامی زبانهای زنده جهان، فعل به عنوان نشان دهنده عمل، هسته اصلی جمله را تشکیل می‌دهد؛ به طور خاص در انگلیسی، می‌توانیم جمله‌ای را بسازیم که تنها یک کلمه و آن هم فعل باشد، اما امکان ساخت جمله‌ای که فعل نداشته باشد و معنای آن کامل باشد وجود ندارد.

Past form of English verbs

علاوه بر توضیحات کامل در خصوص انواع فعل‌های گذشته، حال، آینده و بحث در خصوص فرم‌های مختلف آن، از نمودار و تصاویر متنوع و خلاقانه در بخشهای مربوطه استفاده شده است. تلاش شده با بکارگیری نمودارهای جذاب، فهم کاربرد فعل در زبان انگلیسی برای زبان‌آموزان و به خصوص مدرسانی که انگلیسی را به عنوان یک زبان خارجی EFL و یا آن را به عنوان زبان دوم ESL آموزش می‌دهند ساده‌تر شود.

مثالی از کتاب The English Verb

همانطور که مایکل لویس در این اثر مطرح می کند، افعال انگلیسی با وجود اینکه ساختاری مکانیکی و منظم دارند اما برای درک آنها نیاز است که موارد بی‌قاعده یاد گرفته شود. در صورتی که موارد استثنائی و غیر ساختاری افعال را بیاموزیم، قادر خواهیم بود، فرمول بندی و معنای جملات را در انگلیسی بهتر درک کنیم. مطالعه این کتاب برای دانشجویان مترجمی، و مترجمان حرفه‌ای مفید خواهد بود.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات