ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کتاب حروف اضافه انگلیسی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۵ دی ۱۴۰۱، ساعت ۰۷:۴۸

کتاب حروف اضافه انگلیسی

کتاب حروف اضافه انگلیسی English Prepositions List نوشته Josef Esseberger در سال ۲۰۰۹ میلادی به صورت رایگان و در قالب PDF به صورت کتاب الکترونیکی Ebook منتشر شده است. این کتاب دربردارنده ۱۵۰ حرف اضافه انگلیسی به همراه ۲۰۰ پرسش کاربردی است.


حرف اضافه Proposition چیست؟

در یک تقسیم بندی کلی اقسام کلام The Parts of Speech در انگلیسی به هشت مورد زیر تقسیم بندی می‌شوند:

فعل Verb – اسم Noun – ضمیر Pronoun – صفت Adjective – قید Adverb – حرف ربط Conjunction – صوت Interjection و حرف اضافه Preposition

در این تقسیم بندی حرف اضافه یکی از دسته بندی سه گانه حروف محسوب می‌شود. حرف اضافه Preposition در تعریف دیکشنری مریوم وبستر به صورت زیر آمده است:

حرف اضافه به کلمه‌ای گفته می‌شود که پس از آن مفعول شامل اسم، عبارت اسمی یا ضمیر می‌آید و کار آن جهت direction، مکان place یا زمان time را نشان می‌دهد. مثالهای زیر برخی از مهمترین حروف اضافه در زبان انگلیسی هستند:

of – in – to – for – with – on – at – from – by – about


کتاب حروف اضافه انگلیسی

این کتاب به صورت مختصر و در ۵۶ صفحه منتشر شده است. نسخه اولیه آن در سال ۲۰۰۰ میلادی توسط Josef Esseberger منتشر گردید. در سالهای بعد ویراست‌های بعدی آن وارد بازار کتابهای درسی زبان انگلیسی شد تا اینکه در سال ۲۰۰۹ نسخه حاضر ارائه شد.

فهرست کتاب

این کتاب دارای ۴ بخش به شرح زیر است:

  • حروف اضافه تک کلمه‌ای
  • حروف اضافه مرکب
  • تصاویر آموزشی
  • تمرینات امتحانی

آموزش حروف اضافه با تصویر

در بخش سوم کتاب و با نوآوری انجام شده، از تصاویر برای آموزش حروف اضافه در زبان انگلیسی استفاده شده است. علاوه بر آن هر جا که نیاز بوده است، نویسنده با کاری کاملاً خلاقانه حروف شبیه به هم را کنار یکدیگر و در قالب یک تصویر آورده است.

English Prepositions Sample

در بخش تمرینات نیز، انواع متعدد تمرینات مختلف به صورت متنوع آورده شده است. علاوه بر طرح سئوال، پاسخ آنها نیز بر اساس آموزشهای داخل کتاب در انتهای در اختیار زبان‌آموزان قرار گرفته است. استفاده از این کتاب بحث گرامری حروف اضافه را کاملاً به شما آموزش خواهد داد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (1 votes, average: 5,00 out of 5)

نظرات