کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کتاب گرامر برای معلمان

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۵ دی ۱۴۰۱، ساعت ۰۷:۴۸

کتاب گرامر برای معلمان

کتاب گرامر برای معلمان Grammar for English Language Teachers نوشته Martin Parrott از سوی انتشارات دانشگاه کمبریج وارد بازار کتابهای آموزشی زبان انگلیسی گردید. این اثر ابتدا در سال ۲۰۰۰ میلادی به چاپ اول رسید. در سالهای بعد و به دلیل استقبال فراوان از آن، بارها نیز تجدید چاپ شد.

فهرست کتاب

کتاب Grammar for English Language Teachers در چاپ دوم با فصل بندی پنجگانه زیر به چاپ رسیده است:

  • بخش اول – واژگان
  • بخش دوم – اطلاعات بیشتر در خصوص فعل و موارد وابسته
  • سازه‌های جمله و ترتیب کلمات
  • جملات پیچیده
  • تحقیق درباره زبان

این اثر منحصربفرد و مفید در ۴۷۷ صفحه، مباحث گرامری کاربردی و مهم را به معلمان و مدرسان زبان انگلیسی آموزش می‌دهد. کتاب گرامر برای معلمان بر اساس پایگاه دادگان بین‌المللی کمبریج The Cambridge International Corpus تالیف شده است. این پایگاه دادگان مشتمل بر یک میلیون کلمه واقعی است که از منابع مختلف و واقعی همچون روزنامه‌ها، کتاب‌ها، مکالمات روزمره، رادیو و تلویزیون استخراج شده‌اند.

language in context in grammar for English teachers

بر این اساس در کادر Language in Context که در تمامی فصول کتاب و به دفعات تکرار می‌شود، از پایگاه The Cambridge International Corpus استفاده شده است. به همین دلیل، مثالهای بکار رفته در این کتاب کاملاً واقعی و مبتنی بر زبان مورد استفاده مردم در کشورهای انگلیسی زبان خواهد بود.

علاوه بر اینها، مولف اثر، تلاش کرده است، با استفاده مکرر از تصاویر، جداول و اشکال مختلف، روند یادگیری را ساده‌تر کند. به کلیله مدرسان و معلمان زبان انگلیسی پیشنهاد می‎شود این اثر ارزشمند را مطالعه کنند. دبیران زبان انگلیسی مدارس نیز این اثر را از دست ندهند.

مثالی از کتاب گرامر برای معلمان زبان انگلیسی

استفاده از این منبع آموزش گرامر برای تسلط معلمان زبان انگلیسی به گرامر و همچنین تدوین برنامه درسی نیز مفید خواهد بود. دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی نیز در بخش دبیری زبان انگلیسی این اثر را بسیار کارامد خواهند یافت.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات