ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کتاب Grammar for Everyone

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۵ دی ۱۴۰۱، ساعت ۰۷:۴۹

کتاب Grammar for Everyone

کتاب Grammar for Everyone بی تردید یکی از منابع بسیار ارزشمند برای معلمان زبان انگلیسی مدارس و مدرسان زبان آموزشگاه‌ها خواهد بود. این کتاب، با قالبی جدید و منسجم معلمان را برای آموزش گرامر زبان انگلیسی آماده خواهد کرد. علاوه بر آن زبان‌آموزان، دانش آموزان و کلیه علاقمندان نیز می توانند از آن به عنوان منبعی مفید بهره ببرند.


انتشارات ACER Press به نویسندگی باربارا دایکس Barbara Dykes این کتاب را در ۲۲۴ صفحه به صورت سیاه و سفید وارد بازار کتابهای زبان انگلیسی کرده است. کتاب گرامر انگلیسی برای همه اولین بار در سال ۲۰۰۷ میلادی منتشر شد اما بعدها و بارها به تجدید چاپ مجدد رسید. استفاده از تصاویر خلاقانه، جامعیت و کاربرد آن برای زبان‌آموزان و معلمان از ویژگیهای بارز این اثر محسوب می شود.

جلد کتاب گرامر انگلیسی برای همه

بر اساس آنچه روی جلد این کتاب آمده است، گرامر زبان انگلیسی به صورت درختواره ای در نظر گرفته شده که ساختاری منسجم دارد. نویسنده کتاب خانم باربارا دایکس تلاش کرده، ترس افراد در برخورد با دستور زبان را در این کتاب از بین ببرد. در واقع وی اعتقاد دارد با روشی جدید می‌توان گرامر زبان انگلیسی به سادگی یاد داد و یاد گرفت.

تصاویر کتاب گرامر انگلیسی برای همه

استفاده از تصاویر در این کتاب، نشان می‌دهد که ساختارهای دستور زبان انگلیسی در زندگی روزمره ما همه جا وجود دارد. این منبع بی‌نظیر در دو بخش زیر سازماندهی شده است:

Part 1 – تدریس گرامر Teaching Grammar

Part 2 – اقسام کلام The Parts of Speech

آموزش خصوص گرامر انگلیسی
در ده جلسه ویژه مکالمه

در کتاب Grammar for Everyone در بخش اول، روش و نکات لازم برای تدریس زبان انگلیسی ویژه معلمان زبان انگلیسی آورده شده است. بخش دوم کتاب به بحث بسیار مهم و کاربردی اقسام کلام در زبان انگلیسی اختصاص دارد. تمامی افسام کلام در این کتاب درس داده می‌شود.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات