کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

لغو آزمونهای زبان مرداد ۱۴۰۰

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۹ مرداد ۱۴۰۰، ساعت ۰۴:۳۴

لغو آزمونهای زبان مرداد 1400

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، لغو آزمونهای زبان مرداد ۱۴۰۰ در پی شیوع مجدد سویه دلتا ویروس کرونا، مخابره شد. در کشور ایران، آزمونهای بین المللی زبان از جمله TOEFL, GRE General, GRE Subject, IELTS, Life Skills, UKVI از طریق سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می گردد. این آزمونها به طور منظم با همکاری سازمانهای متولی از جمله idp و ETS برگزار می شود.

در پی شیوع عالم گیری سویه دلتا ویروس کرونا در سراسر جهان و بخصوص در ایران، دولت جمهوری اسلامی ایران روزهای دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ تا شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ را تعطیل رسمی اعلام کرد. در پی این تصمیم ستاد ملی کرونا، سازمان سنجش آموزش کشور در خبری رسمی خبر از لغو آزمونهای زبان مرداد ۱۴۰۰ داد.

در پی این خبر داوطلبان آزمونهای بین المللی از جمله آزمونهای زبان انگلیسی زیر، بایستی تا اعلام بعدی سازمان سنجش منتظر بمانند. داوطلبان آزمونهای زبان انگلیسی را که اکثراً متقاضیان مهاجرت یا تحصیل در خارج تشکیل می دهند، از شرکت کنندگان اصلی این موارد هستند.

TOEFL
GRE General
GRE Subject
IELTS
Life Skills
UKVI

بر اساس اعلام سازمان سنجش زمان و مکان برگزاری آزمون مجدد از سوی این سازمان اعلام خواهد شد. به داوطلبان عزیز توصیه می شود حتماً تمرین و تکرار روزهای آخر را فراموش نکنند. در یادگیری زبانهای انگلیسی و شرکت در آزمونهای زبان مرور روزهای آخر از اهمیت زیادی برخوردار است.


آموزش صفر تا صد آزمونهای زبان انگلیسی
آموزش تضمینی و غیرحضوری آزمونها


داوطلبان آزمونهای اصلی IELTS و TOEFL بایستی ضمن آماده نگه داشتن خود، مطالب کار شده قبلی را به دفعات مرور کرده و با مدرس خود در ارتباط باشند. عصرزبان در سرویسی منحصربفرد آمادگی برگزاری کلاسهای تخصصی پیش از حضور در آزمون را دارد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات