ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دارالترجمه های رسمی استان هرمزگان

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۶ مهر ۱۴۰۲، ساعت ۰۶:۳۳

دارالترجمه های رسمی استان هرمزگان

لیست دارالترجمه های رسمی استان هرمزگان را می توانید در این بخش مشاهده فرمایید. کلیه خدمات ترجمه رسمی اسناد و مدارک شخصی، تحصیلی و ملکی در این استان به طور کامل قابل انجام است.

ردیفاستانشهرزبانشماره دارالترجمهمترجم رسمیشماره تماس
۱هرمزگانبندرعباسانگلیسی۱۱۷۴الهام عسگری بدویی*****
۲هرمزگانبندرعباسانگلیسی۱۳۷۶سی فئواد خطیب*****
۳هرمزگانکیشانگلیسی۱۲۰۵مونا رضوی ابراهیمی*****
۴هرمزگان
بندرعباسانگلیسی
۹۶۸
صادق طاهری بجگان*****
۵هرمزگانبندرعباسانگلیسی۹۸۸نفیسه فاضل اردکانی*****
۶هرمزگانبندرعباسانگلیسی۱۳۶۶مهرداد زرافشان*****
۷هرمزگان
بندرعباسانگلیسی
۹۶۳
الهام صادقی مزیدی
*****
۸هرمزگانبندرعباسانگلیسی۱۳۰۰امین فیروززاده*****
۹هرمزگانبندرعباس
انگلیسی
۸۸۷
جلال خرم روز*****

لازم به یادآوری است دارالترجمه های رسمی استان هرمزگان بر اساس آخرین تغییرات اداره کل امور اسناد و مترجمان رسمی قوه قضائیه بروزرسان می‌گردد اما باز هم بایستی متقاضیان ترجمه رسمی در بندرعباس و منطقه آزاد کیش از اصالت این دفاتر مطمئن شوند. این اداره کل از طریق شماره تلفن ۰۲۱۶۶۷۵۸۰۰۲ در تهران پاسخگوی افرادی است که نیاز به ترجمه رسمی اسناد و مدارک شخصی و شغلی خود در این استان را به طور کامل دارند.


ترجمه رسمی در هرمزگان
استان هرمزگان یکی از استانهای جنوبی ایران است که به دلایل اقتصادی و گردشگری اهمیت فراوانی دارد. وجود بندرگاه های فراوان در این استان، تبادل کالا با کشورهای خارجی، تردد اتباع خارجی با تنوع زبانی بسیار زیاد در این استان و محوریت اقتصادی در ان اهمیت وجود دارالترجمه در این استان را دو چندان کرده است. استان هرمزگان به مرکزیت شهر بندرعباس یکی از محل های بالقوه تردد اتباع خارجی با زبانهای انگلیسی، عربی و فرانسوی به این استان است. به دلیل وجود شرکتهای بسیار زیاد خارج و انجام امور صادرات و واردات کالا در این استان نیاز به ترجمه اسناد و اوراق شرکتهای داخلی و خارجی به زبانهای مختلف بسیار زیاد حس می شود. ترجمه رسمی به زبان عربی و ترجمه رسمی به زبان انگلیسی برای کلیه شرکتهای حقوقی و افراد فعال در حوزه بازرگانی بسیار ضروری است. ترجمه رسمی قراردادهای شرکتها، ترجمه رسمی مدارک هویتی بازرگانان و مدارک امور صادرات واردات از برخی موارد مورد نیاز است. مترجمان رسمی و دفاتر این استان در این استان اقدام به ارائه کلیه امور برگردان رسمی تحت نظر قوه قضائیه می نمایند. در حال حاضر ترجمه رسمی عربی در این استان صورت نمی پذیرد اما امکان انجام آن در استانهای همجوار فراهم شده است.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات