کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دارالترجمه های رسمی استان بوشهر

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۶ مهر ۱۴۰۲، ساعت ۰۷:۳۰

دارالترجمه های رسمی استان بوشهر

دارالترجمه های رسمی استان بوشهر در جدول زیر آورده شده است. مدیریت نظارت بر وکلا، مشاوران، کارشناسان و مترجمان رسمی قوه قضائیه در معاونت حقوقی و امور مجلس این قوه، به طور دقیق و مداوم این فهرست را بروزرسانی می‌کند.

ردیفاستانشهرزبانشماره دارالترجمهمترجم رسمیشماره تماس
۱بوشهربوشهرانگلیسی
۱۲۴۱محمد صادق زارعی۰۹۱۷۷۷۳۲۰۶۶
۲بوشهربوشهر
انگلیسی
۱۰۶۳
علی نکیسا۰۹۱۷۵۲۸۸۷۳۵
۳بوشهربوشهرانگلیسی
۱۱۸۶احسان کرمی نژاد۰۹۱۰۷۱۰۸۱۲۸
۴بوشهربوشهرانگلیسی
۱۳۳۲سید علی مدیری آثاری۰۹۱۲۷۹۹۳۳۶۲

ترجمه اسناد و مدارک رسمی از جمله دانشنامه کارشناسی، مدرک کارشناسی ارشد، ریزنمرات مدرسه و دانشگاه، سند ملکی، مدرک شغلی، ترجمه رسمی پرینت حساب بانکی و … به طور کامل همراه با تائید دادگستری و امور خارجه در استان بوشهر توسط مترجمان رسمی این استان انجام می‌شود. نرخ ترجمه رسمی در کل کشور یکسان بوده و شهروندان ساکن در استان بوشهر بدون دغدغه می‌توانند از خدمات این دفاتر استفاده کنند.


ترجمه رسمی در استان بوشهر
هموطنان عزیز در استان بوشهر و کلیه شهرستان های استان می توانند جهت ترجمه کلیه و اسناد و مدارک خود به زبان انگلیسی به مرکز این استان یعنی بندر بوشهر مراجعه نمایند. طبق اعلام رسمی اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضائیه لیست کامل دفاتر ترجمه اسناد و مدارک برای افراد در بالا لیست شده اند.

مترجم رسمی در بوشهر
بر اساس اعلام قوه قضائیه کلیه متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور، دانشجویان اعزامی به خارج و علاقمندان به کاریابی در خارج از ایران بایستی اسناد و مدارک خود را توسط مترجم رسمی مورد تائید این قوه در استان بوشهر ترجمه نمایند. روند ترجمه رسمی مدارک توسط مترجم رسمی در بوشهر انجام شده و پس از درج مهر به تائید قوه قضائیه می رسد. در صورت نیاز امکان ارائه تائیدیه وزارت امور خارجه بر روی اوراق و مدارک متقاضی نیز وجود دارد. خدمات ترجمه رسمی در استان بوشهر و شهرستانهای آن با نرخ مصوب قوه قضائیه انجام خواهد شد. دارالترجمه های رسمی استان بوشهر در صورت تغییر از سوی دادگستری، بلافاصله در این بخش بروزسانی و اطلاعات مترجمین رسمی جدید درج خواهد شد.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (3 votes, average: 1,67 out of 5)

نظرات