ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

دارالترجمه های رسمی استان مرکزی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۶ مهر ۱۴۰۲، ساعت ۰۶:۴۱

دارالترجمه های رسمی استان مرکزی

دارالترجمه های رسمی استان مرکزی را می توانید در این بخش مشاهده فرمایید. متقاضیان ترجمه رسمی اسناد و مدارک در شهر اراک و سایر شهرستان‌های استان مرکزی می‌توانند به یکی از مترجمان رسمی زیر که برای آنها از سوی اداره کل امور اسناد و مترجمان رسمی قوه قضائیه پروانه صادر شده است، مراجعه نمایند.

ردیفشهرزبانمترجم رسمیشماره دارالترجمهشماره تماس
۱اراکانگلیسیحسن کوشش‌ کار۴۱۲*****
۲اراکانگلیسیسید محمد حسینی۱۳۶۸*****
۳اراکانگلیسیحمید ورمزیاری۱۳۶۵*****
۴اراکانگلیسیراضیه مرادی۱۳۵۶*****
۵اراکانگلیسیمجید نوروزی۱۱۹۷*****
۶اراکانگلیسیراحله نوروزی۱۱۹۸*****
۷اراک
انگلیسیعارفه سادات خوش نیت
۸۹۴*****

شهروندان ساکن در شهرستان‌های ساوه، خمین، محلات، دلیجان، شازند، زندیه، تفرش، کمیجان، آشتیان، بازنه، خنداب و فراهان بایستی جهت ترجمه رسمی اسناد موردنیاز خود به مرکز استان مرکزی در شهر اراک مراجعه نمایند. در صورت تمایل این افراد امکان مراجعه به سایر استان‌های همجوار را نیز دارند.


ترجمه رسمی در استان مرکزی
استان مرکزی از دوران گذشته به استانی صنعتی در مرکز ایران شهرت دارد. وجود کارخانجات متعدد با محوریت صنایع داخلی و خارجی، وجود برخی تکنسین ها و مهندسین خارجی زبان و صنایع پیشرفت این استان را به دارالترجمه رسمی نیازمند کرده است. استان مرکزی به مرکزیت شهرستان اراک و شهر اراک در مرکز ایران قرار دارد. این استان با استانهای زیادی همچون تهران، البرز، قزوین، همدان و … همسایگی دارد. وجود صنایع سنگین و سبک باعث شده صاحبان صنایع به ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود نیازمند باشند. در شهر اراک و سایر شهرستان ها با مجوز قوه قضائیه مترجمان رسمی معرفی و اقدام به ترجمه مدارک افراد و شرکتها می نمایند. ترجمه اسناد شرکت، ترجمه رسمی شرکتنامه، ترجمه رسمی اساسنامه، ترجمه اسناد مناقصه و مزایده از دیگر اموری است که مرتجمین رسمی در این استان انجام می دهند. شهروندان شهرهای اراک و سایر شهرها می توانند از سرویسهای دفاتر ترجمه رسمی با خیالی آسوده و تحت نظارت استفاده نمایند. دارالترجمه های رسمی استان مرکزی بعد از هر بار برگزاری آزمون مترجمان رسمی در صورت تغییر به طور کامل و دقیق بروزرسانی شده وتغییرات جدید اعمال شده در لیست فوق درج خواهد شد.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (2 votes, average: 2,00 out of 5)

نظرات