ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

فهرست مجلات نامعتبر خارجی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۱۰ دی ۱۴۰۱، ساعت ۰۸:۴۵

فهرست مجلات نامعتبر خارجی

فهرست مجلات نامعتبر خارجی را در این پست قرار داده ایم. یکی از مهم ترین نکات در انتخاب ژورنال های خارجی توجه به اعتبار داخلی آنهاست که متاسفانه پژوهشگران و نویسندگان مقالات به آن توجه کافی ندارند.

آخرین بروزرسانی: ۱۳ آذرماه ۱۴۰۱


دانلود فایل نشریات نامعتبر

از این رو معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم،تحقیقات و فناوری به طور منظم این لیست را بروزرسانی می نماید تا مبادا هم وطنان، چاپ مقالات علمی خود را به ژورنالی بسپارند که ارزش داخلی خاصی ندارد.عصرزبان با توجه به نیاز دانشجویان، اساتید محترم و پژوهشگران عزیز کشور، لیست مربوطه را رصد نموده و در صورتی که تغییری در آن ایجاد گردد بلافاصله اطلاع رسانی می نماید. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز لیست اختصاصی خود را اعلام می نماید. این لیست نیز در زیر قابل دانلود است.

خدمات صفر تا صد چاپ مقالات علمی

نکته: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بایستی علاوه بر لیست نام برده شده در بالا، لیست اعلامی از سوی معاونت پژوهشی دانشگاه خود را نیز مدنظر قرار دهند. ضمناً توصیه اکید می‌شود، پیش از انتخاب مجله علمی برای چاپ مقاله خود، استعلام اولیه را از دانشگاه محل تحصیل به عمل اورید تا مشکلی در خصوص پذیرش نداشته باشید و امتیاز مقاله به شما تعلق گیرد.


در این بخش می توانید آخرین لیست اعلامی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت نمایید و همزمان با انتخاب ژورنال مدنظر خود نام آن را در این لیست کنترل نمایید.این لیست به محض انتشار نسخه جدید از سوی دولت، بروزرسانی خواهد شد. فهرست مجلات نامعتبر خارجی بایستی در هر سه بخش کنترل گردد.

دانلود فایل مجلات نامعتبر خارجی وزارت علوم

دانلود فایل مجلات نامعتبر خارجی وزارت بهداشت

دانلود فایل مجلات نامعتبر خارجی دانشگاه آزاد


لینک کنترل دستی نشریات

با توجه به اینکه لیست نشریات نامعتبر خارجی  به طور متناوب از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از یک سو و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از سوی دیگر بروزرسانی می گردد، می توانید با استفاده از لینک های زیر لیست برخط را نیز کنترل کنید.

سامانه نشریات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

فهرست مجلات نامعتبر و جعلی وزارت بهداشت

آئین نامه‌های کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی


بررسی میزان اعتبار مجلات علمی:

پژوهشگران می توانند نام، آدرس سایت اینترنتی، به همراه ISSN مجله انتخابی خود را به موسسه عصر زبان ارسال نمایند. به این صورت مجله توسط کارشناسان مرکز ارزیابی و نتیجه نهایی در خصوص میزان اعتبار آن اعلام می گردد. لیست مجلات بی اعتبار به شکل مداوم ارزیابی و اعلام می گردد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (1 votes, average: 2,00 out of 5)

نظرات