کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور گروه کشاورزی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹، ساعت ۰۶:۱۹

لیست کامل رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور گروه کشاورزی و منابع طبیعی

رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور گروه کشاورزی را ملاحظه بفرمایید. این لیست بر اساس دفترچه راهنمای دوره های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تدوین شده است. هر ساله بر اساس آخرین تغییرات سازمان سنجش آموزش کشور، تغییرات اعمال می شود. رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور گروه کشاورزی دارای داوطلبان قابل توجهی نبوده و در قیاس با سایر گروه ها استقبال کمتری از آنها می شود.

آخرین بروزرسانی: مهر ۱۳۹۸

توصیه می شود جهت آشنایی بیشتر لیست کامل رشته های گروه کشاورزی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی را نیز ملاحظه بفرمایید.

اقتصاد کشاورزی گرایش اقتصاد تولید و مدیریت واحدهای کشاورزی
اقتصاد کشاورزی گرایش سیاست و توسعه کشاورزی
بیوتکنولوژی کشاورزی
توسعه روستایی
علوم دامی گرایش تغذیه دام
علوم و مهندسی محیط زیست گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین
مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی گرایش انرژی


وضعیت اشتغال گروه کشاورزی و منابع طبیعی
بحث اشتغال در تمامی گروه ها، مجموعه ها و رشته های تحصیلی بسیار مهم است. شاید اولین اولویت هر دانشجویی، انتخاب رشته بر اساس وضعیت کاری آن در بازار باشد. از این رو در سالهای گذشته رشته های پر طرفدار زیادی در گروه های مختلف شکل گرفته است. متاسفانه گروه کشاورزی و منابع طبیعی دارای مشکلات زیادی در بخش استغال می باشد. به داوطلبان عزیز این گروه توصیه می کنیم پیش از ورود به این دسته رشته ها حتماً از مشاوره های لازم در خصوص وضعیت شغلی و کار آینده خود استفاده کنند.
تفاوت دوره های فراگیر و عادی پیام نور
داوطلبان شرکت کننده در دوره های فراگیر پیام نور بایستی توجه داشته باشند نسبت به سایر دانشجویان یک نیمسال تحصیلی را باید در دوره دانشپذیری تحصیل کنند. امکان شرکت در دوره های عادی پیام نور نیز از طریق آزمون سازمان سنجش آموزش کشور فراهم می باشد.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات