کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

رشته های کارشناسی ارشد گروه دامپزشکی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹، ساعت ۰۶:۲۲

رشته های کارشناسی ارشد گروه دامپزشکی

رشته های کارشناسی ارشد گروه دامپزشکی را در این صفحه برای شما آماده کرده ایم. این لیست بر اساس دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سازمان سنجش آموزش کشور می باشد. آمار رشته های کارشناسی ارشد گروه دامپزشکی در زیر آورده شده است.

تاریخ بروزرسانی: تیر ۱۳۹۸

تعداد کل مجموعه ها = یک مجموعه

تعداد کل رشته گرایش ها = ۹ رشته گرایش

مجموعه دامپزشکی

انگل شناسی

فیزیولوژی

قارچ شناسی

بافت شناسی

باکتری شناسی

ایمنی شناسی

بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی

بیوشیمی بالینی

سم شناسی


موقعیت شغلی دکترای دامپزشکی
داوطلبان شرکت کننده در گروه و مجموعه دامپزشکی بعد از فراغت از تحصیل امکان قرار گرفتن در شغل های متنوعی را دارند. دام و دامپروری از اساسی ترین نیازهای بشر و تامین کننده بخش زیادی از خوراک انسان می باشد. لذا توجه به امور مربوط به آن که در حیطه تخصصی رشته دامپزشکی است نیاز همیشگی بشر بوده است. فارغ التحصیلان این رشته در شرکت های تولید کننده داروهای دامی، تولیدکنندگان فراورده های دام، کشتارگاه ها، موسسات تحقیقاتی، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و شرکت های تجاری قابلیت استخدام دارند. ضمن اینکه فرصت ایجاد کسب و کار نیز برای آنها وجود خواهد داشت.

ادامه تحصیل در رشته دامپزشکی
برای اینکه افراد در رشته های کارشناسی ارشد دامپزشکی بتوانند ادامه تحصیل دهند، فرصت حضور در مقطع دکترای تخصصی این رشته نیز فراهم می باشد. سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله آزمون دکترای تخصصی رشته دامپزشکی را برگزار کرده و از بین داوطلبان افراد پذیرفته شده را وارد دانشگاه ها می نماید. ادامه تحصیل تا مقطع دکترا برای این رشته در نظر گرفته شده است. بعد از آن نیز فرصت های مطالعاتی و بورس پژوهشی برای افراد فراهم خواهد بود.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (1 votes, average: 2,00 out of 5)

نظرات