کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مدیری که نیاز به مترجم ندارد

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۳ تیر ۱۳۹۹، ساعت ۰۹:۳۶

مدیری که نیاز به مترجم ندارد  – سرویس خبری ما امروز به معرفی رئیس جدید فدراسیون بین المللی فوتبال FIFA که روز جمعه ۲۶ فوریه ۲۰۱۶ در انتخابات ریاست این فدراسیون برگزیده شد، می پدازد. وی توانایی مکالمه به شش زبان زنده دنیا را دارد.

مدیری که نیاز به مترجم ندارد

وی پس از انتخاب خود در مصاحبه ای با رسانه های ورزشی اعلام کرد،توانایی زبانی اش قطعاً می تواند به او در انجام وظایف محوله به ریاست فیفا کمک نماید.

اینفانتینو به دلیل مدیریت در فدراسیون فوتبال اروپا و تعامل با مدیران و فوتبالیست های مختلف به این توانایی دست یافته است.

بی شک قدرت زبانی و عدم نیاز به استفاده از مترجم شفاهی در جلسات کاری، بازدیدهای جهانی و سایر بخش های مدیریتی، می تواند راهگشای یک مدیر باشد.

شاید اینفانتینو  اولین مدیری باشد که برای سفر به کشورهای مختلف جهان نیازی به استفاده از مترجم ندارد و خود امور ترجمه را انجام می دهد.

عصر زبان برای این مدیر زبان دان آرزوی موفقیت می کند.(لینک اطلاعات بییشتر)


مدیری که نیاز به مترجم ندارد تنها یک تیتر نیست یک نیاز است. امروزه و در دنیای ارتباطات هستند افراد سرشناسی که با وجود شهرت علمی، سیاسی، فرهنگی و ورزشی اما تسلط و تبحر در زبان بین المللی را برای خود نیاز نمی دانند. این دسته افراد بایستی قبل از آنکه لطمه ای از این دیدگاه بخورند به فکر آموزش زبانهای خارجی برای خود باشند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات