ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مراکز پذیرنده مدرک آیلتس در جهان

تاریخ انتشار: 

مراکز پذیرنده مدرک آیلتس در جهان

اگر قصد دارید بدانید مراکز پذیرنده مدرک آیلتس در جهان کجا قرار دارند و چه نمره‌ای را قبول می‌کنند، این مطلب را از دست ندهید. در این مطلب، به شما آموزش خواهیم داد چطور از نمره مورد قبول مرکز مدنظر خود در هر کشور یا شهر اطلاع کسب کنید.


تشخیص نمره مورد قبول آیلتس

همانطور که اشاره شد، هر کشور، سازمان، کارفرما یا دانشگاهی در سطح جهان، نمره مخصوص به خود را از داوطلبان آیلتس درخواست می‌کند. برای اینکه بتوانیم به مراکز پذیرنده مدرک آیلتس در جهان دسترسی داشته باشیم بهترین روش استفاده از وب سایت رسمی آزمون آیلتس (ielts.org) است.

در ویدئوی آموزشی زیر به طور کاملاً جامع اما ساده خواهیم آموخت که چطور محل مدنظر خود را جستجو کنید؛ و یا ببینید مراکز مختلف در کشورهای جهان و شهرهای مختلف چه نوع مدرک و نمره‌ای را از شما می‌پذیرند. توجه داشته باشید حتماً پیش از اقدام برای ثبت نام در دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس و یا ثبت نام در آزمونهای آزمایشی یا اصلی، حتماً از نمره مطلوب خود اطلاع کسب کنید.

آگاهی از نمره مطلوب به مشاور و مدرس شما این امکان را خواهد داد که برایتان طرح آمادگی (Preparation Plan) بهتر و دقیق‌تری تنظیم کند؛ به ترتیبی که امکان کسب نتیجه و موفقیت شما را در آزمون آیلتس بیشتر کند.


نمرات آزمون آیلتس

آزمون آیلتس در حال حاضر محبوبترین آزمون سنجش دانش زبان انگلیسی داوطلبان است. این مدرک برای بسیاری از سازمانهای دولتی در جهت صدور روادید و اجازه اقامت، دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی برای پذیرش دانشجو و همچنین کارفرمایان سراسر برای استخدام نیروی کار دارای ارزش و اعتبار بالایی هست.

با این وجود، یکی از اصلی ترین پرسش‌های داوطلبان برای کسب آمادگی و شرکت در این آزمون این است که:

نکته مهم: دامنه نمره آیلتس بین ۰ تا ۹ است که هر مرکز نمره خاص خود را از افراد می‌پذیرد.

مقایسه نمرات آزمون IELTS و تافل TOEFL


اگر در خصوص آزمون آیلتس نیاز به دریافت مشاوره یا رفع ابهام دارید، کافیست با همکاران ما در واحد پشتیبانی مشتریان در ارتباط باشید.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات