ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

نهمین آزمون MSRT 1401

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۳ دی ۱۴۰۱، ساعت ۰۵:۳۳

نهمین آزمون MSRT 1401

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در تارنمای رسمی خود، خبر و جزئیات مربوط به نهمین آزمون MSRT 1401 را منتشر کرده است. بر این اساس داوطلبان عزیز شرکت کننده در آزمون زبان انگلیسی MSRT بایستی طبق اطلاعات و جزئیات زیر برای شرکت در نهمین دوره نام نویسی و شرکت کنند.


نهمین آزمون MSRT 1401

آزمون زبان انگلیسی MSRT که معمولاً برای اثبات شایستگی زبانی در داخل کشور و توسط داوطلبان شرکت کننده در آزمون دکتری تخصصی مورد استفاده قرار می‌گیرد، در ادامه سال ۱۴۰۱ نیز برگزار خواهد شد. بر این اساس، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خبر منتشر شده در این خصوص، جزئیات آن را به شرح زیر اطلاع رسانی نمود:

مرجع برگزار کننده: سازمان امور دانشجویان کشور

آغاز ثبت نام: ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲

پایان ثبت نام: ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۴

تاریخ آزمون: جمعه ۲۳ دی ۱۴۰۱

تارنمای ثبت نام: پرتال آزمون MSRT

ساعت و مکان برگزاری: در اطلاعیه روز ثبت نام اطلاع رسانی خواهد شد.


روش ثبت نام

داطلبان عزیز بویژه داوطلبان محترم آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۴۰۲ که در اسفند ماه جاری برگزار خواهد شد، بایستی جهت ثبت نام، در تاریخ‌های ذکر شده در بالا به پرتال ثبت نام مراجعه کنند. در آن صفحه، امکان ثبت نام به صورت کاملاً الکترونیکی فراهم خواهد بود. به افرادی که نیاز به تائید شایستگی زبانی خود در داخل کشور و بخصوص برای آزمونهای ورودی دانشگاه در تحصیلات تکمیلی از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دارند توصیه اکید می‌شود در این آزمون شرکت کنند.

منابع آزمون MSRT

طبق اعلام کارشناسان حوزه آزمونهای زبان انگلیسی، این آزمون مشابه آزمون آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی TOEFL برگزار می‌شود، بنابراین مطالعه منابع آزمون تافل کاغذی برای MSRT نیز مناسب خواهد بود. داوطلبان بایستی پیش از شرکت در آزمون، با کسب آمادگی لازم، از نمره موردنیاز دانشگاه یا مرکز درخواست کننده خود اطلاع کسب نمایند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات