کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

هشتمین همایش زبان و ادبیات ایران

تاریخ انتشار: 

هشتمین همایش زبان و ادبیات ایران

هشتمین همایش زبان و ادبیات ایران در ۲۵ اسفند توسط انجمن ترویج زبان و ادب فارسی با هدف آشنایی با آخرین دستاوردهای حوزه زبان و ادبیات برگزار می شود؛ در ادامه به جزئیات این همایش بسیار کاربردی و مفید خواهیم پرداخت.


جزئیات همایش:

انجمن ترویج زبان و ادب فارسی با اهداف زیر اقدام به برگزاری همایش حاضر خواهد کرد:

  • آخرین دستاوردهای مطالعات زبان و ادبیات
  • توسعه آموزش و پژوهش زبان و ادبیات
  • انتقال دانش و تجربه‌های خارجی
  • آشنایی با روشهای جدید تدریس
  • آشنایی با پدیده دو زبانگی
  • آشنایی با گویشهای ایرانی
  • آسیب شناسی پژوهش و آموزش ادبی

علاقمندان می‌توانند تا روز ۳۰ آذرماه ۱۴۰۲ نسبت به ارسال مقالات خود به هشتمین همایش زبان و ادبیات ایران اقدام کنند. طبق اعلام دبیرخانه همایش این افراد تا سه روز پس از اعلام نتایج اولیه فرصت دارند هزینه آن را بر اساس جدول زیر پرداخت کنند؛ همایش نیز در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

هزینه ثبت نام در هشتمین همایش زبان و ادبیات ایران

پژوهش های نوین در حوزه زبان و ادبیات فارسی، زبان شناسی و پژوهش های نوین در زبان و ادبیات جهان از جمله عربی، انگلیسی،فرانسه، روسی و آلمانی از جمله محورهای این همایش خواهد بود. حوزه ادبیات کودک و نوجوان، ادبیات پایداری، ادبیات حماسی، غنایی و عرفانی و همچنین ادبیات تطبیقی، نقد ادبی، گسترش ادبیات جهان و همچنین طرح مباحث مرتبط با فرهنگ های تخصصی و موضوعی در حوزه ادبیات جهان از جمله محورهای جزئی آن مطرح شده است.

برای ارسال مقاله به این همایش بایستی در تارنمای آن ثبت نام کنید. پس از نام نویسی امکان ارسال مقاله با مشخصات دقیق نویسنده و وابستگی سازمانی (نام دانشگاه یا موسسه) وجود دارد؛ هزینه‌های اعلامی از سوی دبیرخانه به صورت الکترونیکی دریافت خواهد شد و کلیه روند انجام کار به صورت مجازی خواهد بود. مرکز توانمند سازی مهارتهای فرهنگی و اجتماعی جامعه در شهر تهران این همایش را برگزار خواهند نمود.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات