کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

همایش بایدها و نبایدهای آزمون بین المللی آیلتس

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۹، ساعت ۱۹:۴۲

همایش بایدها و نبایدهای آزمون بین المللی آیلتس به میزبانی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی واحد مشهد مقدس در روز پنجشنبه ۳۱ تیرماه ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد.

نیاز به وجود چنین همایش هایی که جهت آگهی بخشی به دانشجویان زبان های خارجی، مدرسان زبان انگلیسی، علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس ، دانشجویان علاقمند به تحصیل به خارج و سایر مهاجرت کنندگان به خارج الزامی است.

جهاد دانشگاهی خراسان رضوی واحد مشهد مقدس این همایش را در پایان تیرماه سال جاری و با هدف آشنایی هر چه بیشتر علاقمندان به آزمون برگزار خواهد کرد.

جهاد دانشگاهی مشهد که در خصوص آموزش و سنجش آزمون آیلتس فعال می باشد، با همکاری موسسه آفرینش تهران این همایش را برگزار خواهد کرد.همایش بایدها و نبایدهای آزمون بین المللی آیلتس با ارائه دکتر ایمان موسوی از دانشگاه شهید بهشتی تهران و در محل سالن همایش های مجتمع دکتر شریعتی جهاد دانشگاهی مشهد برگزار خواهد شد.

  • محورهای اصلی این همایش به شرح زیر است:
  • تمامی نکات لازم برای موفقیت در آزمون آیلتس
  • بهترین روش مطالعه برای آزمون
  • ویژگی آزمون های شبیه سازی شده استاندارد
  • معرفی مفیدترین منابع آزمون آیلتس

این آزمون که اولین همایش تخصصی آیلتس در مشهد و در این سطح می باشد در نوبت صبح و عصر در روز سی و یک تیرماه برگزار خواهد شد. به شرکت کنندگان در همایش گواهینامه آموزشی جهاد دانشگاهی کشوری اعطا خواهد شد. علاقمندان جهت ثبت نام و هماهنگی می توانند با واحد پشتیبانی مشتریان تماس حاصل فرمایند.

به استناد توصیه کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمونهای زبان، آگاهی از اصول و نکات شرکت در جلسه آزمون از اهم دلایل موفقیت آنان بوده است. در این راستا کلیه داوطلبان بایستی علاوه بر آگاهی نسبت به نکات شرکت در جلسه آزمون، از تمامی ابعاد و جوانب جزئی نیز اطلاع داشته باشند. این توصیه را بایستی هم عزیزان جدی بگیرند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات