کلاسهای آنلاین مهارت حرف زدن به انگلیسی

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

همایش فرهنگ و زبان و ادبیات فارسی

تاریخ انتشار: 

همایش فرهنگ و زبان و ادبیات فارسی

با توجه به اخبار منتشر شده از سوی دبیرخانه علمی و اجرایی چهارمین همایش فرهنگ و زبان و ادبیات فارسی در روز ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد. در ادامه به بیان شیوه ارسال و چاپ مقاله در این همایش خواهیم پرداخت.


محورهای همایش:

در این همایش مهمترین محورها و موضوعات طرح شده به شرح زیر خواهد بود:

  • زبانشتاسی همگانی
  • دستور زبان
  • تاریخ زبان
  • ادبیات روایی
  • و …

تاریخ‌های مهم

با توجه به اعلام دبیرخانه رسمی همایش، افراد علاقمند به شرکت از جمله دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اعضای هیئت علمی جهت ارسال و چاپ مقاله در این رویداد بایستی توجه کافی به تاریخ‌های مهم داشتند:

  • آخرین مهلت ارسال مقاله: ۲۵ دی ۱۴۰۱
  • مهلت پرداخت هزینه: ۳ روز پس از پذیرش
  • برنامه همایش: ۱۰ اسفند ۱۴۰۱

افراد علاقمند به ارائه مقاله می‌توانند با توجه به ثبت رسمی این رویداد در پایگاه استنادی علوم و پایش علم و فناوری از امتیازات آن در پذیرش دکتری و تقویت CV و رزومه بهره مند شوند.


دکتر منوچهر جوکار از دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر سید علی اصغر میرباقری فرد از دانشگاه اصفهان و دکتر علی اکبر محمدی از دانشگاه بیرجند از جمله اعضای کمیته علمی چهارمین همایش فرهنگ و زبان و ادبیات فارسی خواهند بود.

پژوهشگران عزیز می‌توانند جهت طرح سئوال یا راهنمای در خصوص این همایش روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۶ با شماره تلفن ۰۲۱۷۷۲۱۰۳۵۶ در تماس باشند؛ علاوه بر آن امکان پاسخگویی به پرسش‌های مخاطبان رویداد زبان و فرهنگ و ادبیات فارسی از طریق ایمیل info@adconf.ir نیز مقدور خواهد بود.

سرکار خانم مهندس آزاده پشتکوه به عنوان دبیر اجرایی در این دوره از همایش ایفای نقش خواهد کرد. زبانشناسان حوزه زبانشناسی همگانی، فعالان حوزه دستور زبان، افراد علاقمند به مباحث خوزه زبان و همچنین علاقمندان به زبان و ادبیات فارسی نیز از جمله افراد مدنظر این رویداد به شمار می‌روند.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات