ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تحقیقات زبان و زبان شناسی

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۰ آذر ۱۴۰۱، ساعت ۱۹:۳۷

واحد تخصصی تحقیقات زبان و زبان شناسی

واحد تحقیقات زبان و زبان شناسی

پایگاه داده های تشکیل شده در این واحد تخصصی  می باشد که همکاران عصر زبان تهیه یا تامین کرده اند. استفاده از کتابخانه ها، همایش ها، پایگاه های داده خارجی، وب سایتهای اطلاع رسانی، کتابخانه های دیجیتال، موسسات پژوهشی و آموزشی در این بسته ها دخیل بوده است. اطلاعات استخراج شده را به طور مختلف در اختیار شما قرار خواهیم داد.


پیشینه تحقیقات زبان 

واحد تخصصی تحقیقات زبان و زبان شناسی یکی از اصلی ترین بخش های کاری ماست. موسسه عصر زبان در فعالیت خود از سال ۱۳۸۸ تلاش خود را بر اولویت پژوهش قرار داده است. در این راه نیاز به انجام کارهای کتابخانه ای، پژوهشی و داده ای بوده است. در این راه تلاش کرده ایم با تامین نیروی انسانی متبحر و علاقمند، آخرین اطلاعات را تهیه کنیم. سرعت رشد علم و تکنولوژی در دنیا بسیار بالاست. همین امر باعث این گردیده پژوهش و آمار در تمامی حوزه های دارای اهمیت باشد. این مسئله در بخش زبانهای خارجی بسیار حائز اهیمت است.

کشورهای مختلف دنیا طی سالیان متمادی بخش زیادی از بودجه خود را به حوزه پژوهش اختصاص می دهند. به عنوان مثال کشور ژاپن بیش از ۳.۵ درصد از تولید ناخالص داخلی خود را صرف تحقیقات می کند. این میزان حتی در مقایسه با بودجه کشورهای پیشرفته دیگر همچون ایالات متحده آمریکا و چین ناچیز محسوب می شود. زبان و زبانشناسی از دیرباز عرصه ای پایه و مادر در علم و فناوری محسویب می شود. سازمان متلل متحدد در سال ۲۰۰۱ میلادی اعلام نموده علاوه بر مولفه های اصلی سواد، آموزش زبانهای خارجی از الزامات قرن ۲۱ محسوب می شود.

بخش تحقیق و توسعه R&D در شرکتهای بازرگانی، کارخانجات و واحدهای تولیدی چرخه تولید و کار را می چرخانند. دانشگاه ها و مراکز علمی با اخذ کمک های دولتی و برنامه های درآمدزایی سعی در جذب پژوهشگران دارند. همه این موارد نشان از اهمیت تحقیقات در زندگی بشر امروز دارد. مراکزی مانند مرکز تحقیقات زبان دانشگاه سیدنی استرالیا و تمامی دانشگاه های دیگر این تحقیقات به صورت حرفه ای انجام می شود.

حاصل کارهای انجام شده توسط همکاران ما نیز، تماماً در اختیار هموطنان ایرانی قرار خواهد گرفت. واحد تخصصی تحقیقات زبان و زبان شناسی بر حوزه های مختلف زیر تمرکز و احاطه دارد. تمامی موارد ذیل به صورت رشته های دانشگاهی گروه زبان و ادبیات نیز در دانشگاه ها تدریس می شوند. از دیرباز دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ایران در گروه زبان، زبانشناسی و ادبیات خارجی تمامی موارد زیر را نیز پوشش می دهند. تلاش کرده ایم علاوه بر در نظر گرفتن سرفصل های داخلی بر دستاورهای بین المللی و آخرین مقالات منتشر شده دنیا در این حوزه ها نیز تمرکز داشته باشیم.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات