ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

ویدئوی آشنایی با آزمون تولیمو Tolimo

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۲۲ آذر ۱۴۰۱، ساعت ۰۸:۲۸

ویدئوی آشنایی با آزمون تولیمو Tolimo

ویدئوی آشنایی با آزمون تولیمو Tolimo سازمان سنجش آموزش کشور را برای این بخش در نظر گرفته ایم. جهت آشنایی با این آزمون می توانید ویدئوی زیر را مشاهده نمایید. ویدئوی آشنایی با آزمون تولیمو Tolimo شما را به طور کامل با روند برگزاری این آزمون آماده خواهد کرد. شناخت آزمونهای زبان این فایل شامل بخش های زیر می باشد:

  • آشنایی با آزمون تولیمو
  • روش ثبت نام در آزمون تولیمو
  • بخش های آزمون تولیمو
  • روش پاسخ دهی به سئوالات
  • اعلام نتایج

تولیمو یا TOLIMO
آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور


چرا در آزمونهای زبان شرکت کنم؟
از اوایل هزاره جدید میلادی یادگیری فناوری اطلاعات و زبان بین المللی به عنوان عوامل سواد نوین تلقی می گردد. بر این اساس زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی و همه گیر در تمامی جوانب زندگی بشر توجه بی نظیری را دارد. برای فردی که قصد دارد توانایی های خود را به اثبات برساند نیاز به زبانهای خارجی بسیار مهم می باشد. به جهت اثبات مهارت زبانی شرکت در یکی از آزمونهای ملی یا بین المللی راهکار اصلی خواهد بود.

چرا آزمون تولیمو TOLIMO
سازمان سنجش آموزش کشور طبق چارت سازمانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان متولی امر سنجش و برگزاری آزمونهای مختلف شناخته می شود. این سازمان با در اختیار داشتن متخصصان حوزه آزمون سازی Testing قادر است در تمامی رشته ها و زمینه های مختلف، آزمونهای سنجش را به طور استاندارد و با رویکردی بین المللی طراحی نماید. آزمون تولیمو TOLIMO یکی از آزمونهای این ارگان در بخش سنجش توانایی زبانی افراد می باشد.

 

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات