ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کتاب نگارش پیشرفته آکادمیک

تاریخ انتشار: 

کتاب نگارش پیشرفته آکادمیک

کتاب نگارش پیشرفته آکادمیک یکی از بهترین آثار منتشر شده در حوزه آموزش نگارش زبان انگلیسی است. این کتاب جامع و بی نظیر از سوی انتشارات معتبر پیرسون لانگمن منتشر شده است. نویسندگان کتاب خانمها Alice Oshima و Ann Hohue هستند. کتاب حاضر چهارمین سطح از مجموعه فوق العاده آموزش نگارش آکادمیک لانگمن The Longman Academic Writing Series است.


همانطور که قبلاً و در منابع آموزشی زبانهای خارجی توضیح داده شد، مهارت نگارش Writing با ۹ درصد اهمیت یکی از مهارت های چهارگانه آموزش زبان محسوب می شود. علاوه بر آن مهارت خواندن Reading – شنیدن listening و صحبت کردن Speaking نیز در روند آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان آموزش داده می شود.

اگر این مسئله را هم کنار بگذاریم، تقریباً در تمامی آزمونهای زبان انگلیسی از جمله، آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی TOEFL، معرفی سیستم بین المللی ارزیابی زبان انگلیسی IELTS و نیز سایر امتحانات تعیین سطح زبان انگلیسی، مهارت نگارشی مورد ارزیابی قرار می گیرد، به همین جهت یادگیری اساسی آن بسیار حائز اهمیت است.


کتاب نگارش پیشرفته آکادمیک

این اثر جامع در ۳۴۵ صفحه به چاپ رسیده است. اثر یاد شده به طور کلی به چهار بخش تقسیم بندی می‌شود:

  • بخش اول Part 1  – نوشتن پاراگراف Writing Paragraph
  • بخش دوم Part 2 – نگارش انشاء Writing an Essay
  • بخش سوم Part 3 – ساختار جمله Sentence Structure
  • بخش چهارم – ضمیمه Appendix

هر بخش کتاب نیز به نوبه خود به چندین فصل Chapter تقسیم بندی شده است. بر آن آچه نویسندگان کتاب Writing Academic English در مقدمه کتاب عنوان کرده اند، این اثر برای زبان‌آموزان سطوح بالاتر از متوسط و پیشرفته High-intermediate to Advanced مناسب خواهد بود. رویکرد آن مبتنی بر روش گام به گام بوده و زبان‌آموز علاوه بر فراگیری نکات آموزشی، بخش‌های مرور Review و تمرینات مختلفی را انجام خواهد داد.

بخش مرور در کتاب writing academic English

نکته و نوآوری بسیار مهم و جالب در این کتاب آموزش Writing در این است، در انتهای کتاب، نویسندگان، چک لیست‌هایی را آماده کرده اند که می توانیم بر اساس آنها کیفیت نوشته خود را ویرایش کنیم.

چک لیست نگارش پاراگراف در زبان انگلیسی

با استفاده از این سری چک لیست‌ها می‌توان به راحتی خود را ارزیابی کرد. به عنوان نمونه در بخش پاراگراف‌نویسی توجه به قالب Format، جنبه های بصری Mechanics، محتوا و سازماندهی Content and organization و دستور زبان و ساختار جمله Grammar and Sentence Structure بررسی می شود.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات