ترجمه تضمینی با قیمت مناسب

×

موسسه عصر زبان-ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی مقاله،متن کتاب،ISI و مرکز زبان های خارجی

در این بخش می توانید آخرین اطلاعیه های موسسه را مطالعه نمایید. سامانه جامع ثبت سفارش آنلاین راه اندازی شد. امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب فراهم شد.

ترجمه تخصصی

موسسه عصر زبان

با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کتاب پاسپورت آیلتس Passport to IELTS

تاریخ انتشار: 

به روز شده در تاریخ ۱ آذر ۱۴۰۱، ساعت ۰۸:۱۱

کتاب پاسپورت آیلتس Passport to IELTS

کتاب پاسپورت آیلتس Passport to IELTS

جهت دانلود فایل های صوتی کتاب از لینک زیر استفاده کنید.


معرفی کتاب

کتاب پاسپورت آیلتس Passport to IELTS از منابع قدیمی و بسیار معتبر آزمون آیلتس می باشد. این منبع اولین بار در سال ۱۹۹۵ توسط Diana Hopkins و Mark Nettle به رشته تحریر درآمد؛ سپس در سالهای بعد به طور مداوم از سوی انتشارات لانگمن پیرسون Longman Pearson تجدید چاپ شد. اثر یاد شده که به مقوله آموزش داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون آیلتس در دو بخش آکادمیک و جنرال می پردازد با حجمی اندک مطالب قابل توجهی را دارد. 

این کتاب به طور کلی ۱۶۲ صفحه مطلب را در قالب ۱۰ درس ارائه می نماید. در تمامی درسها هر چهار ماژول اصلی آیلتس تدریس می شود. مهارت های زیر تحت پوشش هر درس قرار می گیرد:

  • IELTS Reading
  • IELTS Writing
  • IELTS Listening
  • IELTS Speaking

تصاویر کتاب پاسپورت آیلتس Passport to IELTSنویسندگان کتاب تلاش داشته اند با استفاده از تصاویر در بخش های مختلف این اثر، آن را جذاب نمایند. بی شک بهره گیری از تصویر، نمودار و گرافیک در آثار آموزشی می تواند علاوه بر فهم بهتر مطالب، انگیزه داوطلب آزمون را نیز افزایش دهد.

محتویات و روش آموزش

اشاره کردیم که این اثر دارای ده درس کامل می باشد. دروس در نظر گرفته شده تمامی مهارت های سنجش آئلتس را پوشش می دهند. در بخش اول مهارت خواندن Reading همراه با تمرینات متعدد آورده شده است. در ادامه آن مهارت نوشتاری Writing آمده و تکالیف نگارشی Task نیز در آن پیش بینی شده است.

بخش reading کتاب پاسپورت آیلتس Passport to IELTS

متون انتخاب شده برای بخش ماژول خواندن طوری انتخاب شده که بیشترین شباهت را به آزمون واقعی آیلتس داشته باشد. در این قسمت که ۶۰ دقیقه از امتحان را به خود اختصاص می دهد داشتن دانش واژگانی، سرعت در خواندن و درک مطلب نقش بسیار مهمی را دارد.

مسلماً نویسندگان این کتاب توجه زیادی به شبیه سازی آزمون آئلتس داشته اند؛ زیرا در بخش مهارت نوشتاری که داوطلب بایستی دو تکلیف task را انجام دهید، شباهت زیادی میان تمرینات و آزمون واقعی دیده می شود. به عنوان نمونه یکی از تمرینات درس اول در زیر آمده است.

بخش writing کتاب پاسپورت آیلتس Passport to IELTS

در ادامه نیز بخش های شنیداری listening و مصاحبه آزمون آیلتس آمده است. در انتهای هر درس بخشی به نام key and feedback قرار دارد که پاسخ سئوالات و تمرینات درون درس را شامل می شود.

 

بسته آموزشی گرامر جامع آیلتس
بیش از ۱۰۰ کتاب گرامری ویژه آزمون بر روی یک DVD


در انتهای این منبع آموزشی نیز بخش های زیر قرار داده شده است:

  • IELTS Reading and Listening Score Guide
  • Skills Focus Keys
  • Transcript
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)

نظرات